1 Finland 6
2 Germany 4
3 Russia 2
4 Canada 0

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Ivana Repatá Kategória: mex
Uverejnené 27. marec 2015 Prečítané: 1321x

florbal-nr-lidoV baráži o extraligu sa stretnú ŠK Lido Prírodovec, ktoré skončilo v tabuľke Salming extraligy predposledné, a DTF team Detva Joxers, z druhého miesta 1.ligy.

Čítať ďalej: Zápasy o účasť v Salming extralige začínajú už zajtra

Uverejnené 23. marec 2015 Prečítané: 1440x

play-off-muzi-2015-titulkaVšetky výsledky aj naplánované zápasy play-off mužskej extraligy nájdete pokope.

Čítať ďalej: Play-off v SALMING extralige

Uverejnené 02. marec 2015 Prečítané: 907x

foto-271-titulkaZákladná časť Salming extraligy skončila a čaká nás play-off. Poznáme už rozloženie dvojíc.

Čítať ďalej: Dobojované! Základná časť Salming extraligy je za nami!

Uverejnené 16. február 2015 Prečítané: 867x

mex-preibezne2Základná časť Salming extraligy sa už blíži do finále. Prinášame Vám výsledky jej 20. a 21. kola.

Čítať ďalej: Výsledky 20. a 21.kola Salming extraligy

Napísal: Ivana Repatá Kategória: Reprezentácia
Uverejnené 09. február 2015 Prečítané: 955x

2015WFC-Slovakia-spolocnaSlovenská reprezentácia má za sebou úspešný kvalifikačný turnaj. Odohrala päť zápasov, z ktorých boli štyri víťazné, čo rozhodlo o tom, že sa Slovensko predstaví na Majstrovstvách sveta 2015 vo Fínsku.

Čítať ďalej: Slovensko sa prebojovalo do Tampere

Uverejnené 08. február 2015 Prečítané: 867x

2015WFC-Russia-Italy-18Už o pár minút odohrajú slovenské reprezentantky posledný zápas proti Rusku na kvalifikácii o postup na MS žien 2015. Buďte pri tom!

Čítať ďalej: Posledný zápas Slovenska na kvalifikácii

Uverejnené 06. február 2015 Prečítané: 831x

2015WFC-Slovakia-Czech-titulkaV dnešnom napínavom zápase prehralo Slovensko s Českom.

Čítať ďalej: Slovensko našlo premožiteľa

Uverejnené 05. február 2015 Prečítané: 811x

titulkaDnes čaká slovenské reprezentantky druhý zápas proti Veľkej Británii. Tá včera podľahla Českej republike 0:20. Pozerajte zápas online spolu s nami. Zápas sa začína večer o 19:00.

Čítať ďalej: Druhý zápas Slovenska na kvalifikácii online

Uverejnené 01. február 2015 Prečítané: 801x

18koloVčera Salming extraliga odohrala 18.kolo. Zaujímavý zápas videli diváci medzi Hurikánom a Grasshoppersom, kde sa o víťazovi rozhodlo až v predĺžení. Košice vysoko zdolali Nitru.

Čítať ďalej: Výsledky 18.kola Salming extraligy

Napísal: Ivana Repatá Kategória: Muzi
Uverejnené 26. január 2015 Prečítané: 722x

jex-ilustrakPrinášame vám výsledky z víkendových zápasov juniorskej extraligy.

Čítať ďalej: Výsledky juniorskej extraligy v elitnej skupine

Uverejnené 19. január 2015 Prečítané: 761x

17kolo

Prinášame Vám kompletné výsledky 16. a 17. kola mužskej Salming extraligy. Žilina stráca na vedúci Trenčín dva body.

Čítať ďalej: Víkendové výsledky Salming extraligy