Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: mex
Uverejnené 18. marec 2013 Prečítané: 1469x
Vytlačiť

florbal-Trencin-ATU 030Trenčín privítal na domácej palubovke v štvrťfinále hostí z Košíc. Domáci boli určite v role favorita, ale očakával sa vyrovnaný priebeh. Ten sa prvom zápase a do polovice druhého aj naplnil. Článok sme aktualizovali a doplnili fotogalériu.

 

ŠK 1.FBC Trenčín – ATU Košice 7:5 (3:2, 2:1,2:2) stav série 1:0, góly: Zeliezka 2, Kiačik 2, Heleš Pe. 2, Kovalčík,– Kročko, Szabo, Sabó, Pelegrin, Halás

Druhý Trenčín privítal na domácej palubovke siedmy celok z Košíc. ATU nie je síce v sérii favoritom, ale východniari určite nechcú pustiť minuloročného majstra do semifinále len tak ľahko. Bolo to cítiť aj v Trenčíne, keď síce v prvej aj v druhej tretine začali domáci lepšie, ale húževnatí a bojovní hráči ATU dokázali dvakrát stretnutie vyrovnať. Domáci sa v tretej časti aj napriek vyrovnaniu tlačili do útoku a odmena im prišla v podobe dvoch gólov. Košičania sa ešte snažili stretnutie vyrovnať, ale Trenčín zápas zvládol a ujal sa v sérii vedenia 1:0.

ŠK 1.FBC Trenčín – ATU Košice 10:3 (1:2, 3:1, 6:0) stav série 2:0 , Góly Kovalčík 3, Kiačik 2,, Heleš Pe 2. , Bulko, Klapita, Podmanický M.- Šefčík , Szabo , Gál
Trenčín po prvom vydretom víťazstve vedel, že Košičania nebudú v druhom stretnutí ľahkým súperom. A to sa aj v úvode druhej časti potvrdilo. ATU malo úvod ako z veľkej knihy a ujali sa vedenia 0:2. Domáci sa spamätali a gólom do šatne sa vrátili do zápasu. V druhej časti pokračovala ešte aktivita Košíc, ale už v tejto časti domáci hráči postupne preberali kontrolu nad stretnutím. O všetkom rozhodla tretia časť, ktorú Košičania nezahrali vôbec dobre. Domáci šiestimi gólmi rozhodli o jasnom a zaslúženom víťazstve. Obhajca titulu sa tak ujal vedenia v sérii 2:0 a teraz ho čaká horúca palubovka v Košiciach.


ROZŠÍRENÁ FOTOGALÉRIA TU

 

foto: Martin Kraus, Martin Šišovský

Najbližšie kolo MEX