Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Ivana Repatá Kategória: mex
Uverejnené 27. marec 2013 Prečítané: 1420x
Vytlačiť

Stvrfinale ZA-DragonsBAŽilina a Florko postupujú do ďalších bojov. K úspešným zápasom sa vyjadrili Jiří Pazderka a Martin Petroci.

 

 

 

FbC Grasshoppers AC Uniza - ŠK Dragons Ružinov Bratislava 9:1(4:0, 2:1, 3:0)stav série: 3:1

Jiří Pazderka (Žilina): "V sobotu sme nastúpili k svojmu domácemu zápasu na púchovskej palubovke, pretože sme sa Drakom chceli postaviť na veľkom ihrisku, čo v Žiline nemáme. Zápas začali lepšie hostia a po 1.tretine viedli 0:2. Výborne opäť chytal Menzo, a to bol hlavný dôvod, prečo sa menilo skóre až v 2.tretine. Tá nám vyšla náramne a rýchlymi gólmi sme boli v zápase. Pre diváka to musel byť atraktívny zápas, pretože celú 3.tretinu sa v podstate hral vyrovnaný zápas, v ktorom dominovali ako obrany, tak hlavne brankári. Zápas išiel do predĺženia, kde sme mali viac šťastia ako hostia a ujali sa vedenia série.

V nedeľu sme nastupovali do zápasu v Púchove ako favoriti a od začiatku sme zo dali súperovi najavo. V polovine zápasu svietilo na časomiere 6:1 a po ohlase divákov bolo vidieť na hre, že už si každý hráč uvedomoval, kto asi pôjde ďalej. V tretej tretine sme pridali ďalšie tri kúsky a zápas sa skončil parádne o osem bránok. Oslavy z historického postupu do semifinále sa začali."

 

FbO Florko Košice – FBC Predátor Sabinov 4:3 (1:2, 2:1, 1:0) - stav série 3:2

Martin Petroci (Florko): Po odohratí prvých dvoch zápasov v domácom prostredí s mužstvom Sabinova sme zmenili štýl hry, keďže súper nás napádal prvé dva zápasy po celej ploche osobne, čo nám robilo problém pri založení útoku. Pripravili sme sa teda lepšie na tretí zápas a podarilo sa nám zvíťaziť. Nedeľný zápas bol takmer identický ako deň predtým. Darilo sa nám v prechode do pásma a strelecky. Problémom bolo, že sme inkasovali priveľa zbytočných gólov po našich individuálnych chybách a Sabinov vyrovnal sériu na 2:2. Na rozhodujúci piaty zápas sme saa rozhodli stiahnuť hru na dve formácie a vytvoriť čo najväčší tlak na súpera a zodpovedne brániť to, čo sme si povedali. V prvej tretine sme nepremenili množstvo šancí a dovolili sme súperovi po troch strelách vyhrať vyhrať tretinu, 1:2. V druhej tretine sa nám podarilo otočiť zápas na 3:2 a znova sme inkasovali gól pri zlom striedaní. V tretej tretine mli šance aj hostia a aj my. Hralo sa v dosť vysokom tempe so šťastnejším koncom pre nás, keďže sa nám podaril dať gól, 4:3. Sabinovčania mali vyrovnávajúci gól na hokejke tridsať sekúnd pred koncom, ale útočník prestrelil. je za nami ťažká séria, kde sme skúsili rôzne potrebné varianty pre ďalšie súboje v play-off."

 

 

Najbližšie kolo MEX