Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Administrator Kategória: mex
Uverejnené 31. marec 2013 Prečítané: 1478x

NovaDubnicaV baráži na seba narazila Nová Dubnica a Nižná. Odohrali sa úvodné dve stretnutia na ihrisku extraligovej Dubnice a priebežný stav je 1:1
V prvom stretnutí bol úspešný tím z prvej mužskej ligy, keď aj napriek prehre po dvoch tretinách 4:2 dokázal v závere otočiť vývoj zápasu a stretnutie vyhrať 7:8. Dubnica v druhom stretnutí nechcela pripustiť ďalšiu prehru a už v prvej tretine viedla 4:0. Hráči Nižnej už nedokázali odpovedať na zlú prvú tretinu a Dubnica zvládla tento zápas presvedčivo 8:3. Za stavu 1:1 sa celá séria sťahuje do Nižnej.

2. zápas: ŠK Victory Stars Nová Dubnica - TJA - FbO Nižná 8:3 (4:0, 3:2, 1:1) stav série 1:1