Aj muži spoznali rozpis novej extraligovej sezóny

Napísal: Administrator Kategória: mex
Uverejnené 23. august 2013 Prečítané: 1830x
Vytlačiť

DSC 0360Prázdninový august sa prehupol do svojej druhej polovici a tak sa nám nový ročník extraligy mužov blíži. Spoznali sme rozlosovanie sezóny 2013/2014.


Sezóna 2013/2014

1. kolo – Sobota 21.9.2013

ŠK 1. FBC Trenčín : FbO Florko Košice
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : ATU Košice
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : FBC Predators Sabinov
Tsunami Stupava : FbC Mikuláš Prešov
FBK Tvrdošín : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : ŠK Dragons Ružinov Bratislava

2. kolo – Nedeľa 22.9.2013

ŠK 1. FBC Trenčín : ATU Košice
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : FbO Florko Košice
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : FbC Mikuláš Prešov
Tsunami Stupava : FBC Predators Sabinov
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : FBK Tvrdošín
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina

3. kolo – Sobota 5.10.2013

FbO Florko Košice : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
ATU Košice : ŠK Dragons Ružinov Bratislava
FBC Predators Sabinov : FBK Tvrdošín
FbC Mikuláš Prešov : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
ŠK 1. FBC Trenčín : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : Tsunami Stupava

4. kolo – Nedeľa 6.10.2013

FbO Florko Košice : ŠK Dragons Ružinov Bratislava
ATU Košice : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : FBC Predators Sabinov
FBK Tvrdošín : FbC Mikuláš Prešov
Tsunami Stupava : ŠK 1. FBC Trenčín
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : ŠK VICTORY STARS Nová

5. kolo – Sobota 19.10.2013

VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : FbO Florko Košice
Tsunami Stupava : ATU Košice
FBK Tvrdošín : ŠK 1. FBC Trenčín
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
FBC Predators Sabinov : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FbC Mikuláš Prešov : ŠK Dragons Ružinov Bratislava

6. kolo – Nedeľa 20.10.2013

VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : ATU Košice
Tsunami Stupava : FbO Florko Košice
ŠK 1. FBC Trenčín : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : FBK Tvrdošín
FbC Mikuláš Prešov : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
FBC Predators Sabinov : ŠK Dragons Ružinov Bratislava

7. kolo – Sobota 9.11.2013

FbO Florko Košice : FBC Predators Sabinov
ATU Košice : FbC Mikuláš Prešov
ŠK 1. FBC Trenčín : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : ŠK Dragons Ružinov Bratislava
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : FBK Tvrdošín
Tsunami Stupava : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina

8. kolo – Nedeľa 10.11.2013

FbC Mikuláš Prešov : FbO Florko Košice
FBC Predators Sabinov : ATU Košice
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : ŠK 1. FBC Trenčín
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
FBK Tvrdošín : Tsunami Stupava

9. kolo – Sobota 23.11.2013

FBK Tvrdošín : FbO Florko Košice
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : ATU Košice
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : Tsunami Stupava
FBC Predators Sabinov : ŠK 1. FBC Trenčín
FbC Mikuláš Prešov : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica

10. kolo – Nedeľa 24.11.2013

FBK Tvrdošín : ATU Košice
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : FbO Florko Košice
Tsunami Stupava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : ŠK Dragons Ružinov Bratislava
FBC Predators Sabinov : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
FbC Mikuláš Prešov : ŠK 1. FBC Trenčín

12. kolo – Sobota 7.12.2013

ATU Košice : ŠK 1. FBC Trenčín
FbO Florko Košice : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
FBC Predators Sabinov : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
FbC Mikuláš Prešov : Tsunami Stupava
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBK Tvrdošín
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina

13. kolo – Nedeľa 8.12.2013

ATU Košice : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
FbO Florko Košice : ŠK 1. FBC Trenčín
FbC Mikuláš Prešov : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
FBC Predators Sabinov : Tsunami Stupava
FBK Tvrdošín : ŠK Dragons Ružinov Bratislava
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : ŠK Slávia SPU DFA Nitra

11. kolo – Sobota 21.12.2013

VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : Tsunami Stupava
ŠK 1. FBC Trenčín : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
FbO Florko Košice : ATU Košice
FBC Predators Sabinov : FbC Mikuláš Prešov
FBK Tvrdošín : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : ŠK Dragons Ružinov Bratislava

14. kolo – Sobota 4.1.2014

ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbO Florko Košice
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : ATU Košice
FBK Tvrdošín : FBC Predators Sabinov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : FbC Mikuláš Prešov
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : ŠK 1. FBC Trenčín
Tsunami Stupava : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica

15. kolo – Nedeľa 5.1.2014

ŠK Dragons Ružinov Bratislava : FbO Florko Košice
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : ATU Košice
FBC Predators Sabinov : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FbC Mikuláš Prešov : FBK Tvrdošín
ŠK 1. FBC Trenčín : Tsunami Stupava
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava

16. kolo – Sobota 11.1.2014

FbO Florko Košice : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
ATU Košice : Tsunami Stupava
ŠK 1. FBC Trenčín : FBK Tvrdošín
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FBC Predators Sabinov
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : FbC Mikuláš Prešov

17. kolo – Nedeľa 12.1.2014

ATU Košice : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
FbO Florko Košice : Tsunami Stupava
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : ŠK 1. FBC Trenčín
FBK Tvrdošín : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbC Mikuláš Prešov
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : FBC Predators Sabinov

18. kolo – Sobota 25.1.2014

FBC Predators Sabinov : FbO Florko Košice
FbC Mikuláš Prešov : ATU Košice
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : ŠK 1. FBC Trenčín
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
FBK Tvrdošín : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : Tsunami Stupava

19. kolo – Nedeľa 26.1.2014

FbO Florko Košice : FbC Mikuláš Prešov
ATU Košice : FBC Predators Sabinov
ŠK 1. FBC Trenčín : ŠK Dragons Ružinov Bratislava
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
Tsunami Stupava : FBK Tvrdošín

20. kolo – Sobota 8.2.2014

FbO Florko Košice : FBK Tvrdošín
ATU Košice : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Tsunami Stupava : ŠK Dragons Ružinov Bratislava
ŠK 1. FBC Trenčín : FBC Predators Sabinov
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : FbC Mikuláš Prešov

21. kolo – Nedeľa 9.2.2014

ATU Košice : FBK Tvrdošín
FbO Florko Košice : FBC Grasshoppers S AC UNIZA Žilina
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : Tsunami Stupava
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : FBC Predators Sabinov
ŠK 1. FBC Trenčín : FbC Mikuláš Prešov

22. kolo – Sobota 22.2.2014

Tsunami Stupava : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : ŠK 1. FBC Trenčín
ATU Košice : FbO Florko Košice
FbC Mikuláš Prešov : FBC Predators Sabinov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina : FBK Tvrdošín
ŠK Dragons Ružinov Bratislava : ŠK Slávia SPU DFA Nitra

zdroj: szfb.sk