Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Ivana Repatá Kategória: mex
Uverejnené 06. júl 2014 Prečítané: 1406x
Vytlačiť

j.pazderaDnes sme sa rozprávali s hráčom Hurikánu, s Jurajom Pazderom, o Slovenskom pohári, o jeho florbalovej príprave na ďalšiu sezónu a plánoch na leto.

 

Juraj, viem, že si sa v máji zúčastnil Slovenského pohára v Topoľčanoch. Čo naň hovoríš?

Na turnaji bola pohodka, zábava a skvelí ľudia, ktorých som všetkých videl po 100 rokoch.

Za ktorý tím si hral?

Za Om Drakar. Väčšina chalanov z tímu je z Dolného Kubína, odkiaľ pochádzam. S tými chalanmi som florbalovo vyrastal, veľmi rád som si s nimi opäť zahral.

Ako sa Vám darilo?

Prvý deň sme odohrali ako píly, však sme aj tri zápasy vyhrali! Druhý sme pokazili. Skončili sme na deviatom mieste z dvadsiatich zúčastnených. Pred dvomi rokmi sme sa umiestnili 4.mieste a o rok na to obsadili 5.-8., keď sme vypadli vo štvrťfinále. Tento rok bol veľmi vyrovnaný a my sme hrali dobre, prvé tri zápasy sme vyhrali. Mali sme zabezpečené dobré postavenie v tabuľke do osemfinále. Tam sme ale prehrali s Dobrkovicami po nájazdoch. Tí potom vyradili aj favorizované Šikágo a skončili napokon tretí.

j.pazdera2

A čo organizácia turnaja? Máš nejaké výhrady?

Organizácia bola super, čo sa týka časového rozpisu, žiadny sklz nebol. Celkovo systém turnaja bol veľmi dobre prepracovaný. Mali sme výborne zľavy na pásky, najmä na jedle sme ušetrili, chodili sme na menu a neboli sme jediní. Samozrejme, výborná afterparty nemôže chýbať.

Ako bude vyzerať tvoja príprava na ďalšiu sezónu? Prezradíš nám tvoje plány na leto?

Svoju plnú koncentráciu venujem kvalitnej a zodpovednej príprave. Oba mesiace sa chcem zamerať na kondíciu a silu. Najskôr individuálne, následne začne tímová príprava. Takže veľa času strávim v posilňovni a pod žeravým slnkom budem, okrem toho, pracovať na hernej forme. Verím, že tento rok sa nám, Hurikánu, podarí konečne vyhrať titul. Dúfam, že k tomu prispejem svojimi výkonmi a budem pozitívnym prekvapením pre klub.

Okrem florbalovej prípravy, samozrejme, chcem navštíviť rodinu. Ak sa podarí ku koncu prázdnin plánujem ísť zrelaxovať na dovolenku. Chcem si užiť naplno leto 2014.

juraj pazdera

Plánuješ sa zúčastniť ešte nejakého turnaja?

Áno. Rulers open v Dolnom Kubíne. Ideme tam hráči z Hurikánu, je to skvelá príležitosť na teambuilding a bude tam kvalitný florbal, dokonca s price money. A zároveň budem doma v Dolnom Kubíne, určite sa teším na rodinu a kamarátov.

 

 

 

 

 

 

Ďakujem za rozhovor a držím palce v ďalšej sezóne.

Najbližšie kolo MEX