Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Ivana Repatá Kategória: mex
Uverejnené 22. september 2014 Prečítané: 1227x

sabinovŠK Slávia SPU DFA Nitra privítala na domácej pôde FbC Predator Sabinov.

Na začiatku zápasu sa viac darilo Nitranom, ktorí si vytvorili náskok 3:0. Hostia do konca 2.tretiny stiahli náskok na 2:3. Poslednú tretinu sa hralo čisto na obidvoch stranách, bez akéhokoľvek vylúčenia. Hostia dorovnali na 3:3, ale odpoveď Nitry prišla vzápätí, 4:3. Osem minút pred koncom zápasu Sabinov prekonal domáceho brankára a opäť vyrovnal, 4:4. Začalo sa taktizovanie obidvoch družstiev. Do konca riadneho hracieho času však ostal výsledok nezmenený.

V predĺžení prišiel rýchly gól Sabinova, ktorý rozhodol o prehre domácich hráčov.

Konečný výsledok:  ŠK Slávia SPU DFA Nitra : FbC Predator Sabinov 4:5 pp.