Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Ivana Repatá Kategória: mex
Uverejnené 13. november 2014 Prečítané: 848x

titulkaZa nami je 9.kolo Salming extraligy. Ako to vyzerá s mužstvami?

O prvé miesta tabuľky bojujú FBC AC Uniza Grasshoppers ŽilinaŠK 1.FBC Trenčín, ktoré získali 23 bodov. Oba tímy vyhrali sedem zápasov, jeden vyhrali v predĺžení a na konte majú aj jednu prehru. Grasshoppers prehral zápas s M-šport Salming Teamom. Vzájomný zápas Žiliny a 1.FBC Trenčína skončil 11:6 v prospech Grasshoppersu.

Na tretej pozícii s 19 bodmi je ATU Košice.

Bodovo rovnako sú na tom aj Tsunami StupavaM-Šport Salming Team – vybojovali si 18 bodov.

O tri body na nich stráca Hurikán Bratislava.

Siedme miesto v tabuľke patrí mužstvu FBC Mikuláš Prešov. Štyri zápasy vyhral, dva prehral v predĺžení a tri prehral v riadnom hracom čase.

Minuloročný víťaz súťaže Florko v tejto sezóne prehral už päť zápasov, získal iba 13 bodov, a preto sa umiestnil na 8.mieste.

Príjemným prekvapením je nováčik súťaže Nižná. Tento tím potrápil favorizovaný ŠK 1.FBC Trenčín (11:12), porazil Predators Sabinov 7:5. Podarilo sa mu získať 6 bodov a usadili sa na 9.mieste. Rovnaký počet bodov, ako má Nižná, vybojovali aj Lido PrírodovecPredators Sabinov.

V tejto sezóne sa najviac nedarí Nitranom. Zatiaľ nevyhrali ani jeden zápas a so skóre 27:100 sa im podarilo ukradnúť iba 1 bod.

Uvidíme, ako sa bude dariť tímom v ďalších stretnutiach. Najbližšie kolo je na programe 22.11.2014.