Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Ivana Repatá Kategória: mex
Uverejnené 27. marec 2015 Prečítané: 2930x
Vytlačiť

florbal-nr-lidoV baráži o extraligu sa stretnú ŠK Lido Prírodovec, ktoré skončilo v tabuľke Salming extraligy predposledné, a DTF team Detva Joxers, z druhého miesta 1.ligy. 

Barážové zápasy ukážu, či v budúcej sezóne znovu uvidíme v extralige ŠK Lido, alebo si miestenku vybojujú hráči Detvy. Šance sú na obidvoch stranách.

 

Tréner ŠK Lido Matej Haliena sa pre szfb vyjadril: „Na súpera sme sa svedomito pripravili. V domácom prostredí si nič iné ako dve víťazstvá nepripúšťame. V Detve to bude náročnejšie. Majú špecifickú atmosféru v hale, kde sa veľmi ťažko vyhráva. Napriek tomu by sme boli najradšej, keby sa séria ukončila po treťom zápase. Skúsenosti a kvality na to máme."

 

„Bude to náročná séria, no chceme cez Lido postúpiť. Vieme, že majú viac nadobudnutých skúseností, a hlavne z účasti v Extralige, no musíme zabojovať zodpovedne. Je potrebné hrať až do konca, pretože predchádzajúce vzájomné zápasy sme si vždy prehrali až v posledných minútach," povedal predseda klubu DTF Detva Slavomír Ciglan.

 

Víkendový program baráže:

1. zápas – sobota 28. 3. 2015 (19:15 hod.) - ŠK Lido Prírodovedec – DTF team Detva Joxers (ŠH Elán, Bajkalská 7, Bratislava)

2. zápas – nedeľa 29. 3. 2015 (18:15 hod.) – ŠK Lido Prírodovedec – DTF team Detva Joxers (ŠH Elán, Bajkalská 7, Bratislava)

Odvety sú na programe 4. a 5. apríla 2015 v Detve. Prípadný piaty zápas sa uskutoční v Bratislave 11. alebo 12. apríla 2015.

 

zdroj:szfb.sk, foto: ilustračné

Najbližšie kolo MEX