4 Slovensko U19 0

onlajny-logo-transparent

Napísal: Administrator Kategória: 7th Men´s U19 World
Uverejnené 09. máj 2013 Prečítané: 1033x

SR-SVSlovensko U19 - Švajčiarsko U19 3:10 (0:2, 1:5, 2:3), góly: 22. Reguly, 41. Blaško (Kubovič), 54. Žák.
V druhom vystúpení slovenských reprezentantov na svetovom šampionáte sa predstavili mladí hráči Slovenska proti Švajčiarsku. Vyrovnaná bola ako tak prvá tretina, aj keď už v 7.minúte Mutter otváral skóre Švajčiarska a do prestávky viedol súper 0:2.

Favorit ukázal svoju silu predovšetkým v druhej tretine. I  keď paradoxne sme v 22.minúte zásluhou Regulyho znižovali na jednogólový rozdiel, ale to bolo z našej strany na dlhé minúty všetko. Švajčiari prevzali kontrolu nad zápasom a piatimi gólmi prakticky rozhodli o zápase.

Úvod tretej časti vyšiel opäť lepšie mladým hráčom Slovenska, keď v 41.minúte Blaško peknou strelou znižoval. Švajčiari žiadne prekvapenie na svoj účet nepripustili a na slovenský gól odpovedali dvoma z hokejky Stauba. V 54.minúte Filip Žák skóroval tretím slovenským gólom, ale o tri minúty Dumauthioz strieľal desiaty gól Švajčiarska. Skóre sa už nemenilo a Slovensko napokon podľahlo Švajčiarsku vysoko 3:10. V skupine B je naša reprezentácia stále bez bodu.