Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: z-1liga
Uverejnené 31. január 2013 Prečítané: 902x
Vytlačiť

bb6.dvojkolo ženskej prvej ligy sa síce už odohralo dávnejšie, ale pripomeňme si v tomto článku niektoré stretnutie priamo s aktérkami.


NTS FK - ZŠ Nemšová "B" - FBK Kysucké Nové Mesto 7:5

 

Kristína Haljaková (NTS FK - ZŠ Nemšová "B"): "Kysucké Nové Mesto je nováčikom I.ligy, a tak sme nevedeli, čo od nich môžeme očakávať. Prvá tretina nám vyšla tak ako sme chceli a viedli sme rozdielom troch gólov. Druhú tretinu sme z našej strany, bohužiaľ, vypustili a po nepremenných šanciach a našich chybách nás súper potrestal svojimi gólmi a vyrovnal. Počas prestávky sme si v šatni povedali, že musíme jednoznačne vyhrať a nabudené sme vstúpili do poslednej tretiny. Po góle G.Tydlačkovej a po góloch I.Petrúškovej sme zápas dotiahli do víťazného konca."

NTS FK - ZŠ Nemšová "B" - ŠK LIDO WOMEN 11:3

Kristína Haljaková (NTS FK - ZŠ Nemšová "B"): "Zápas s Lidom Bratislava bol pre nás veľmi dôležitý.Vedeli sme, aká je situácia a že si musíme odniesť dva body. Podpora divákov bola cítiť i keď sme sa na začiatku pomaly rozbiehali, ale nakoniec sme sa skoncentrovali a hrali svoju hru. Po pekných akciách a premenených šanciach sme už vyhrávali veľkým rozdielom. Musím však pochváliť výkon všetkých dievčat, ktoré hrali veľmi kvalitne. Najmä treba poďakovať dievčatám z extraligy, ktoré nám v tomto zápase pomohli a zvýšili sebavedomie v tíme. Sme šťastné, že sme zápas vyhrali a odniesli si domov dôležité body."

ŠK Rebels 91 Topoľčany - FbK Quick Sport Banská Bystrica 8:6

Annamária Brlášová (FbK Quick Sport Banská Bystrica): "Bol to celkom vyrovnaný zápas, aj sa keď na konci ukázali skúsenosti nášho súpera. Zápas bol plný šancí, či už na našej strane alebo na strane súpera. Niektoré naše šance však ostali nepremenené. Chcem pochváliť za predvedený výkon moje spoluhráčky, ktoré na ihrisku nechali naozaj všetko. Samozrejme, treba pochváliť aj rozhodcov za ich predvedený výkon."

Jozefína Javorková (Šk Rebels 91 Topolčany): "Na prvý zápas nás čakal ťažký súper Lido BA, ktorému sa nás už raz podarilo zdolať. No našťastie sme im to v tomto kole vrátili a získali sme dôležité body my. Zápas bol napínavý do poslednej chvíle, pretože skóre bolo viac menej celý zápas vyrovnané. Vyhrali sme hlavne vďaka našej skvelej brankárke, ktorá vychytala čo sa dalo aj čo sa nedalo a aj preto zápas skončil v náš prospech. Aj keď musím uznať, že baby z BA hrali dobre a poslednú tretinu nás luxusne tlačili, som rada že sme vyhrali."

ŠK 1.FBC Trenčín - FbK Quick Sport Banská Bystrica 16:1

Ingrid Daubnerová (1. Fbk Quick Sport Banská Bystrica): "Tak obidva zápasy boli náročné už len tým, že sme nemali trénera. Prvý zápas sa dal zvládnuť a myslím, že sme ich aj trošku potrápili, no nevyšlo to. A druhý zápas bola katastrofa. Baby z Trenčína sa rozbehli hneď od začiatku, no myslím, že keby neboli domáce a rozhodcovia pískali lepšie, tak by bol výsledok iný. Hráčky nás ničili jednu po druhej a preto sme aj zápas dohrávali s jednou päťkou. Tretia tretina už bola iba trápenie."

Najbližšie kolo Z1