Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

Napísal: Administrator Kategória: z-1liga
Uverejnené 05. február 2013 Prečítané: 1220x

Z1-KysuckeČLÁNOK AKTUALIZOVANÝ. V Kysuckom Novom Meste pokračovala aj ženská prvá liga. Z plánovaných šiestich zápasov sa napokon odohrali iba štyri. Ponúkame Vám výsledky a aj tabuľku.

Na stretnutia siedmeho dvojkola nenastúpili hráčky Banskej Bystrice pre zdravotné problémy. Topoľčany nehrali, a tak hráčky Nemšovej B mohli túto situáciu využiť. A tento predpoklad sa napokon aj naplnil. V atraktívnom stretnutí s Lido Bratislava rezerva Nemšovej vyhrala 7:13 a v druhom stretnutí uhrala Nemšová remízu s domácim Kysuckým Novým Mestom 8:8. Aj toto stačilo B-čku Nemšovej, aby sa dostala na čelo prvej ligy, aj keď iba o skóre práve pred Topoľčany. Kysucké Nové Mesto po dobrom domácom výkone vytlačilo bratislavské Lido z prvej trojky. Fotogaléria je zo zápasu Partizánske - Trenčín.

FBK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO - FBK Harvard Šípok Partizánske 11:4 (1:1, 5:1, 5:2), Góly: Šidlová 5,Žideková 3,Griescová M.,Liskova, Piesecká – Kurucáková 2,Centárová,Súkeníková.

Len v prvej tretine dokázalo Partizánske držať krok s domácimi. Od druhej tretiny bolo na palubovke vidieť len jedno družstvo a to družstvo domácich a ich gólostroj. Víťazstvo domácich je zaslúžené.

FBK BANSKA BYSTRICA - ŠK 1.FBC TRENČÍN

Družstvo FbK Quick Sport B.Bystrica nepricestovalo na zápas kvôli avizovanej chrípke. O ďalšom osude neodohratého stretnutia rozhodne ligová komisia.

LIDO BRATISLAVA - NTS NEMŠOVÁ "B" 7:13 (1:2, 2:7, 4:4), Góly: Kucejová 4,Shawkatová 2,Karásková – Izraelová 5,Haljaková 4,Ďuríková V. 2,Petrušková,Tokárová P.

Prvá tretina priniesla zaujímavý florbal a hodne nepremenených gólových šancí na oboch stranách. V druhej tretine rozhodla rezerva Nemšovej stretnutie ,keď strelila súperovi 7 gólov. Záver stretnutia sa už len dohrával a po štyri góly dali obe družstvá na každej strane.

FBK Harvard Šípok Partizánske - ŠK 1.FBC TRENČÍN 3:11 (0:2, 1:3, 2:5), Góly: Súkeníková, Ivanková, Kurucáková – Behancová a Martišková po 3,Kožíková P. 2,Prnová,Hájková,Mokrá.

Partizánske i v druhom stretnutí i napriek veľkej snahe nestačilo na svojho súpera z Trenčína. Hráčky z mesta Matúša Čáka od začiatku stretnutia udávali tón stretnutia a pridával góly. Po jednoznačnom priebehu Trenčín bez problémov zvíťazil a pripísal si do tabuľky ďalšie dva body.

FBK BANSKÁ BYSTRICA - LIDO BRATISLAVA

FBK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO - NTS NEMŠOVÁ "B" 8:8 (0:2, 2:3, 6:3), Góly:Šidlová 5,Žideková 3 – Haljaková 5,Petrušková,Gavendová,Ďuríková V.

Najlepšie na záver. Tak by sa dal charakterizovať posledný zápas 7.dvojkola Z1. Pred zaplneným hľadiskom ,kde sa tiesnilo cez 120 domácich fanúšikov sa hral výborný florbal z oboch strán. Krásne akcie, útoky sa striedali z jednej strany na druhú, padali krásne góly. Domáce hráčky hnané svojimi fanúšikmi podali jeden zo svojich najlepších výkonov v súťaži. Lepšie začali hostky ,keď po 1.tretine vyhrávali 2:0 a po dvoch tretinách 5:2. Domáci sa nezlomili a v tretej tretine korigovali nepriaznivý stav. Záver stretnutia bol nesmierne dramatický, rezerva Nemšovej od začiatku stretnutia až do záveru stále vyhrávala, ale dve minúty pred koncom zápasu zaslúžene vyrovnala domáca Šidlová. Rezerve Nemšovej vynikajúco zachytala brankárka Oškrdová. FBK Kysucké Nové Mesto sa po domácom kole šplhá na vyššie miesta v tabuľke.

Góly: Kucejová 4,Shawkatová 2,Karásková    Izraelová 5,Haljaková 4,Ďuríková V.   2,Petrušková,Tokárová P.