Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: z-1liga
Uverejnené 02. marec 2013 Prečítané: 1476x
Vytlačiť

Z1-malackyPočas soboty 2.marca bolo na programe posledné kolo ženskej prvej ligy. O víťazovi ešte stále nie je stopercetne rozhodnuté a tak sme očakávali či niektorí z favoritov zakopne.

Ženská prvá liga ukončila svoju sezónu posledným kolom v Nemšovej. Domáci B-tím mal všetko vo svojich rukách a veru v poslednom vystúpení nezaváhal a predposlednú Bystricu zdolali hráčky Nemšovej vysoko 18:1. O skóre teda predbehli Topoľčany. Keďže rezerva Nemšovej do extraligy postúpiť nemôže, poznáme meno postupujúceho - ŠK Rebels 91 TopolčanyBaráž o najvyššiu priečku si zahrá FBK Kysucké Nové MestoRozšírenú fotogalériu ako aj ohlasy Vám ešte postupne prinesieme 

 

FBK Kysucké Nové Mesto - ŠK LIDO WOMEN 10:5 (3:0, 3:1, 4:4)

FbK Quick Sport Banská Bystrica - 1.SC Malacky 6:6
FBK Harvard Partizánske - ŠK LIDO WOMEN 1:7
ŠK 1.FBC Trenčín - FBK Kysucké Nové Mesto 8:9
ŠK Rebels 91 Topolčany - 1.SC Malacky 6:2
NTS FK - ZŠ Nemšová "B" - FbK Quick Sport Banská Bystrica 18:1

Najbližšie kolo Z1