Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: z-1liga
Uverejnené 07. marec 2013 Prečítané: 1338x
Vytlačiť

Florbal-zenska-prva-liga-69-titulkaV poslednom kole ženskej prvej ligy sa v zápase medzi Trenčínom a Kysuckým Novým Mestom odohrala jedna príjemná udalosť. Katarína Behancová zaznamenala v zápase hetrik a jej verný fanklub zasypal plochu malými umelohmotnými kačičkami.


Trenčín stretnutie napokon prehral 8:9. Hráčka Behancová zaznamenala v zápase svoj tretí gól a hneď sa na ploche začali objavovať malé žlté detské kačičky. A prečo sa na ploche objavili viaceré malé kačiatka? „Tak asi toľko šiltoviek nebolo a prečo kačičky? Hm, som Kačena, resp. Kačka, tak preto Kačičky," s úsmevom hovorí hráčka Trenčína Katarína Behancová. „Pocity boli skvelé, radostné, bolo to také oživenie zápasu a nemala som radosť len ja, ale myslím, že celý tím," hodnotí Katka svoje pocity hneď po tom, čo ju fanklub odmenil nezvyčajným gestom.

Nás zaujímalo, či to bolo prvé prekvapenie fanklubu alebo už niečo podobné zažila? „Prvýkrát ma prišli povzbudiť ešte minulú sezónu do Žiliny na finále, kde som mala vlastný transparent. Teda vlastný Ultrafans. Keď som prestúpila na hosťovanie do Trenčína, kvôli škole a brigáde, Ultrafans sa rozšíril a už to nebolo len povzbudzovanie mňa, ale celého tímu. Prvú kačičku som dostala na zápase v Trenčíne proti Banskej Bystrici, ktorú som darovala malej fanúšičke. Fanklub nás sprevádza na naše zápasy, boli v Malackách, Kysuckom Novom Meste, Topoľčanoch, Trenčíne a fanklub to dovŕšil v Nemšovej, kde si prichystali viac kačiek. Keď sa mi podaril hetrik, ktorý nazvali ducks- trick, tak mali dobrú príležitosť zasypať plochu kačkami."

Jeden človek z čela ultrafansu je práve Katkin priateľ Martin Šišovský. Aj jeho sme sa opýtali ohľadne fanklubu. „Boli sme minulý rok v Žiline, na finále Žilina – Pruské, kde sme povzbudzovali a fandili Kačene, a teraz keď išla na hosťovanie do Trenčína, tak nás je už viacej. Išli sme aj na zápasy do Kysuckého Nového Mesta a do Malaciek sa už išlo poriadne vo veľkej fans výbave (megafon, rabkáče, trubky, bubny). V Nemšovej sme zakončili túto sezónu, len škoda, že nás prišlo o polovicu menej."

„Tím je oproti minulým rokom, čo poznám, oslabený o pár dobrých hráčok. Začínali sme s novými hráčkami, ktoré majú vysoký potenciál dosiahnuť skvelé výsledky ( Kaja, Chelsea, Miška). Začiatok sezóny nám nevyšiel a bol pomalší na rozbeh, keďže sme mali mnoho nových hráčok, ale časom sme sa zohrali, čo sa odzrkadlilo na výsledkoch. Verím, že budúca sezóna bude lepšia aj s medailou," zhodnotila na záver rozhovoru celú sezónu Katarína Behancová v drese Trenčína.

foto-kacena-kacicka-1 Fanklub na zápase v Trenčíne.

foto-kacena-kacicka-2

Fanklub z finálového zápasu v Žiline (Žilina - Pruské)

Najbližšie kolo Z1