Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

Napísal: Ivana Repatá Kategória: z-1liga
Uverejnené 09. október 2013 Prečítané: 1080x

foto-44Cez víkend sa odohrali ďalšie stretnutia prvej ženskej ligy. Diváci sa mohli pozerať na štyri zaujímavé zápasy. Prinášame Vám ich výsledky.

FBK Starlight Zalužice : ŠK LIDO Women 6:7 (1:4, 1:1, 4:2)

Napínavý zápas sa odohral medzi Lido Woen a Starlinght Zalužice. V prvej tretine to vyzeralo, že Lido ukradne všetky body. Druhá tretina bola vyrovnaná, ale v tretej tretine mali viac gólových zásahov Zalužice a dotiahli sa na Women na rozdiel jedného gólu. Women si tak v ťažkom zápase vybojovalo víťazstvo 6:7.

ŠK Rebels 91 Topoľčany : 1. SC Malacky 6:4 (3:1, 2:2, 1:1)

V tomto  zápase sa rozhodlo už v prvej tretine, ktorú Topoľčany vyhrali 3:1. Ostatné tretiny boli vyrovnané, keď obidve družstvá strelili po dva góly a v poslednej časti obidve skórovali jednkrát. Topoľčany - Malacky 6:4.

ŠK LIDO Women : 1. SC Malacky 5:5 (3:1, 2:4, 0:0)

V druhom zápase tím ŠK Lido Women začal dobre a do šatne sa odchádzalo za stavu 3:1. V ďalšej časti zápasu sa podarilo Malackám vyrovnať. Posledná tretina bola bezgólová.

ŠK Harvard Partizánske : FBK Starlight Zalužice 9:4 (4:2, 4:1, 1:1)

Po ťažkom zápase Zalužice pomerne ľahko podľahli Partizánskemu, ktoré vyhralo prvé dve tretiny 4:2 a  4:1. V tretej tretine uvoľnili tempo a obidva tímy upravili skóre o jedne gól. Konečný stav zápasu 9:4.

zdroj: szfb.sk