Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Ivana Repatá Kategória: zex
Uverejnené 23. marec 2015 Prečítané: 1468x

play-off-zeny-2015.titulkaVýsledky všetkých zápasov a plánované stretnutia play-off ženskej extraligy nájdete pokope v jednom článku.

Čítať ďalej: Play-off ženskej extraligy

Uverejnené 25. január 2015 Prečítané: 500x

nitra-presov-titulkaVčera sa odohralo 19.kolo ženskej extraligy.

Čítať ďalej: Výsledkový servis extraligy žien

Uverejnené 07. december 2014 Prečítané: 554x

15koloZEX V piatkovom zápase Nitra zdolala Hurikán. Spišská Nová Ves prekvapujúco porazila Pruské. Pozrite si všetky výsledky 15.kola.

Čítať ďalej: Priebežné výsledky 15.kola ženskej extraligy

Uverejnené 01. december 2014 Prečítané: 525x

nrNitre sa tento víkend darilo. V sobotu zdolala Nemšovú v predĺžení (9:8) a v nedeľu aj Spišskú Novú Ves (11:8). Napínavý zápas odohrali aj Mikuláš Prešov s Pruským, kde sa rozhodlo taktiež v predĺžení. Pozrite si všetky výsledky z 13. a 14. kola ženskej extraligy.

Čítať ďalej: Nitrianky v obidvoch zápasoch úspešné

Uverejnené 28. november 2014 Prečítané: 480x

vikendovy programTento víkend sa môžete tešiť na zápasy 13. a 14. kola ženskej extraligy. Juniori odohrajú zápasy v elitnej skupine. Na programe je aj ženská 1.liga. Pozrite si rozpis zápasov.

Čítať ďalej: Cez víkend sa odohrajú ženské a juniorské zápasy

Uverejnené 05. október 2014 Prečítané: 695x

ilustrak01Pozrite si prehľad výsledkov z oboch kôl. Tvrdošín zatiaľ kraľuje na vrchu tabuľky.

Čítať ďalej: Ženská extraliga pokračuje cez víkend 3. a 4.kolom

Uverejnené 21. september 2014 Prečítané: 744x

Florbal-Nitra-Pruske-semifinal4 026V ženskej extralige sa v sobotu odohrali tri zápasy. Hurikán prehral na domácej pôde s Nitrou vysoko 0:10. Pruské prevalcovalo Spišskú Novú Ves 13:2. Nemšová prekvapivo podľahla Mikulášu Prešov.

Čítať ďalej: Pruské a Nitra začali sezónu vysokými výhrami

Uverejnené 03. august 2014 Prečítané: 917x

lopticka-nohaŽenská extraliga bude mať v sezóne 2014/2015 iba sedem družstiev.

Čítať ďalej: V ženskej extralige len 7 tímov!

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 06. apríl 2014 Prečítané: 1157x

florbal-nr-tvr-finalV treťom finálovom zápase sa oba celky striedali vo vedení až napokon v poslednej tretine rozhodli o víťazstve hráčky z Tvrdošína. Pozrite si rozšírenú fotogalériu zo zápasu, ktorý rozhodol o novom majstrovi ´.

Čítať ďalej: FOTOGALÉRIA z finálového stretnutia

Uverejnené 18. marec 2014 Prečítané: 905x

florbal-nitra-pruske-2-2Semifinálová séria medzi Nitrou a Pruským stále víťaza nepozná. Po štyroch odohraných zápasoch je stav série vyrovnaný 2:2. Pozrite si video a foto z 3. a 4.semifinálového zápasu.

Čítať ďalej: Nitrianske florbalistky si vynútili v semifinále rozhodujúci piaty zápas + FOTO a VIDEO

Uverejnené 28. február 2014 Prečítané: 2457x

play-off0-zeny2014-titulkaZákladná časť ženskej extraligy je za nami a jednotlivé tímy spoznali, resp. vybrali svojho súpera. Sezóna pokračuje vyraďovacími kolami a na tejto stránke nájdete prehľadne celý priebeh ženskej play-off.

Čítať ďalej: Play-off 2014: Ženská extraliga