Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 10. február 2013 Prečítané: 1187x
Vytlačiť

foto-2Ženská najvyššia súťaž pokračuje v nedeľu svojim 18.kolom. Samozrejme jednotlivé zápasy sledujeme, a tak isto aj vývoj v tabuľke.

V Nitre sa predstavil Smolník. Hosťujúci celok chcel, po včerajšom dôležitom víťazstve, na palubovke priebežného druhého celku prekvapiť. Favorit však nezaváhal, dá sa povedať, že mal celé stretnutie vo svojich rukách. Nitra napokon zdolala hráčky Smolníka presvedčivo 24:6. Ďalší vysoký výsledok padol v zápase medzi Stupavou a Nemšovou. Hosťujúci celok potvrdil rolu jasného favorita, predovšetkým v druhej a tretej časti. Hráčky Nemšovej porazili Stupavu vysoko 2:21. Trošku mierny výsledok sa zrodil v stretnutí medzi západom a východom, keď Bratislava po vyrovnanom priebehu remizovala s Prešovom 3:3. V poslednom dnešnom stretnutí padol opäť veľký výsledok. Pruské, ak si chcelo udržať vedúcu priečku v priebežnej tabuľke, muselo v zápase s Modrou vyhrať a ideálne s vyšším gólovým skóre. Hráčky Pruského nenechali nič na náhodu a po zaslúženom výkone napokon zdolali Modru presvedčivo 4:22 a udržali si tak po víkende lídersku priečku o skóre pred Nitrou a Nemšovou.

 

ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FBK Kométa Smolník 24:6 (8:2, 8:1, 8:3)

 

FBK Bogdau Stupava - NTS FK-ZŠ Nemšová 2:21 (1:4, 0:8, 1:9)

 

VŠK FTVŠ UK Bratislava - FBC Mikuláš Prešov 3:3 (0:0, 1:3, 2:0)

 

FBC Blueberries Modra - ŠK 98 Pruské     4 : 22   (2:6, 0:9, 2:7)

 

Najbližšie kolo ZEX