Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 11. február 2013 Prečítané: 912x
Vytlačiť

nemsova1V ženskej extralige sa na čele priebežného hodnotenia udržuje trojica tímov, ktorých od seba rozdeľuje iba skóre. Trinásť výhier, jedna remíza a dve prehry svietia na konte aj Nemšovej, ktorá sa o skóre nachádza na treťom mieste.

 


17.kolo : FBC Blueberries Modra – NTS FK – ZŠ Nemšová 5:11 (1:2, 2:5, 2:4)
Nováčik súťaže stačil len v prvej tretine na favorita z Nemšovej. Od druhej tretiny sa hralo len na domácej strane ihriska a hostky poľahky „doviezli" zápas do víťazného konca.

Ivana Koreňová ( Modrá ): „Začali sme dobre, i keď prevahu na ihrisku mali od začiatku prvej tretiny hráčky Nemšovej. My sme sa snažili dodržiavať pokyny z lavičky - hrať zodpovedne vzadu. Zápas sme si prehrali našimi slabými päťminútovkami, keď sme za sebou inkasovali dva-tri góly.
Zápas bol nervózny, veľa sa faulovalo. Fauly hokejkou sa nepískali. V tretej tretine bol v náš prospech uznaný diskutabilný gól."

Nikola Gulabová(NTS FK-ZŠ Nemšová): „Zápas s Modrou sa mi páčil, aj keď sme sa museli trošku zobudiť, potom sa to rozbehlo. Na strane súpera bolo cítiť nervozitu, ale musím pochváliť ich brankárku, ktorá ich veľmi podržala. Aj keď vieme podať lepší výkon, z včerajšieho zápasu mám dobrý pocit."

Góly Nemšová:  Izraelová a Melišová po 3, Ďuríková A. 2, Ďuríková V., Haljaková, Remová.


18.kolo: FBK Bogdau Stupava – NTS FK – ZŠ Nemšová 2:21 (1:4, 0:8, 1:9)
Prvý gól zápasu dali domáci, a to bolo z ich strany všetko. Nemšová celý zápas tvorila hru stretnutia, kombinačné akcie, po ktorých padali krásne góly. Gólostroj hosťujúcich hráčok sa napokon zastavil na čísle 21. Pre Nemšovú by sa dal nazvať zápas ako dobrý „tréning".

Andrea Vaseková ( Stupava ): „Zápas proti Nemšovej sa nám hral o trocha lepšie. Tiež sme síce prehrali vysoko, ale mali sme aj viacero šancí. V 13.minúte prvej tretiny sme viedli 1:0, no tretina sa na koniec skončila 1:4 v prospech Nemšovej. Ďalšie dve tretiny nevyšli v náš prospech, a tak si Nemšová vylepšila svoje bodovanie. V tretej tretine sa nám podarilo ešte skórovať z hokejky Sláčikovej. Bol to pre nás ťažký víkend, ale nevzdali sme sa a zabojovali."

Nikola Gulabová(NTS FK-ZŠ Nemšová): „Prvá tretina bola veľmi slabá. V druhej tretine sa nám začalo viac dariť, a začali sme diktovať podmienky hry. Tretia časť bola najlepšia z celého zápasu, strieľali sme góly, premieňali šance a do konca zápasu sme si to už len užívali."

Góly Nemšová: Strapková 6, Izraelová 4, Melišová, Rabšíková, Gáliková, Ďuríková A., po 2,  Haljaková, Bobotová, Tydlačková G.


Petra Kobelová-Tydlačková, foto: facebook.com

Najbližšie kolo ZEX