Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Ivana Repatá Kategória: zex
Uverejnené 13. marec 2013 Prečítané: 1019x
Vytlačiť

nemsova-baV nedeľu pokračovala štvrťfinálová séria svojím druhým kolom. Nitra už žiadne prekvapenie na svoj účet nepripustila a vyrovnala stav série na 1:1. Ostatní favoriti nezaváhali. Pozrime si jednotlivé ohlasy na stretnutia. 

 

FBK Tvrdošín – FBC Mikuláš Prešov 8:5 (3:3, 3:1, 2:1) - stav série 2:0

Michaela Ješšová (Tvrdošín): "Keďže záver sobotňajšieho zápasu nám vyšiel tak, ako sme chceli, vedeli sme, čo na Prešov platí. Problém však opäť nastal v úvode zápasu. Bojazlivosť, nepremieňanie šancí, nepresná rozohrávka. Súper zachytával loptičky na strede a ľahko sa dostával do šancí, čoho je aj výsledok po prvej tretine 3:3. Cez prestávku sme si opäť vypočuli povzbudivé rady od trénera. To nás vzpružilo a ukázali sme dievčatám z Prešova, čo je v nás. Oba zápasy sme vyhrali zaslúžene a právom. Teraz už len do Prešova po tretí bod a malý krok k titulu bude za nami."

Lenka Cupráková (Prešov) : "Druhý zápas bol podobný prvému. Naše hráčky dali do toho všetko, ako v obrane aj v útoku, no nestačilo to. Bolo vidieť, že dievčatá z Tvrdošína častejšie strieľajú, boli zvyknuté na svoje malé ihrisko. V tomto mali výhodu, že hrali doma. Prišli nám na zápas dve hráčky, ktoré v sobotu boli na hokeji, teda nám pomohli a doplnili formácie, a tak sme mohli hrať na tri plné päťky. No ale ani to nestačilo. Ku koncu druhej tretiny som sa zranila a išla do nemocnice s členkom. Verím, že naše dievčatá bojovali viac ako na 120%, hrali so srdcom a užili si zápas. Ďakujeme aj trénerovi, vďaka ktorému sme sa dostali tam, kde sme a verím, že doma to bude iné, a že stav vyrovnáme na 2:2. Teším sa na zápas a celkovo na dievčatá z Tvrdošína, ktoré hrajú pekný florbal."

 

ŠK 98 Pruské – FBK Kométa Smolník 11:1 (1:1, 8:0, 2:0) stav série 2:0

Dominika Hlaváčová(Pruské): "Po sobotňajšej výhre sme do dnešného zápasu nastupovali vo väčšej pohode, čo sa ukázalo v prvej tretine. Aj keď sme mali loptičku na hokejkách my, chýbalo nám zakončenie. Približne v polovici prvej tretiny sme konečne strelili úvodný gól. No Smolník krátko na to odpovedal gólom a prvá tretina končila za stavu 1:1 . V druhej tretine sme na ihrisku vládli my, Smolníčanky sme k ničomu vážnemu nepúšťali a už sme len pridávali góly. Smolníku dochádzali sily a tretia tretina sa už len dohrávala. Pridali sme ešte dva góly a zápas tak skončil 11:1. Veríme, že hneď v najbližšom zápase sériu ukončíme."

 

NTS FK-ZŠ Nemšová – VŠK FTVŠ UK Bratislava 7:5 (3:0, 3:2, 1:3) - stav série 2:0

Betka Ďuríková (Nemšová): "V nedeľňajšom zápase sme sa rozbehli už v úvode, v druhej tretine sme poľavili zo svojej hry, čo Hurikán využil. Uspokojili sme sa s výsledkom 6:2 a prestali hrať. Hurikán cítil príležitosť a snažil sa zápas vyrovnať, no skóre sme si už postrážili. Hurikán je kvalitný súper, ktorý nám nedaruje víťazstvo len tak ľahko, bojujú do poslednej minúty, čo nám už neraz dokázali. Teší nás, že sme do prvého kola play-off dostali práve ich."

CELÁ FOTOGALÉRIA TU.

FOTO: Tomáš Batiz

Najbližšie kolo ZEX