Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 26. marec 2013 Prečítané: 2343x
Vytlačiť

faulTakmer mesiac po nepríjemnom faule v zápase medzi Nemšovou a Nitrou, kedy hráčka Nitry ostala zranená po narazení na mantinel, resp. stenu, ktorá bola hneď za mantinelom, máme ďalšiu zranenú hráčku a opäť podobná situácia - malý, alebo žiadny priestor medzi mantinelom a stenou.


Celý incident sa odohral v treťom barážovom zápase, keď domáce Kysucké Nové Mesto vyhrávalo nad Modrou prekvapujúco 9:1 (stav série bol v tom momente 0:2 pre hráčky Modry). Domáca hráčka č.7 D. Griecsová faulovala Simonu Tardíkovú tak, že ju vytlačila cez mantinel proti stene. Po páde sa hráčka Modry zranila a utrpela slabší otras mozgu s vyvrtnutím krčnej chrbtice. Nechali si ju v žilinskej nemocnici na pozorovaní. Opäť sa tu vynára otázka bezpečnosti a kvality hál, kde sa florbal hráva. Uvidíme, aká odozva bude na túto situáciu, ktorá už teraz vyvoláva pomerne veľkú diskusiu po internete.

 

Podobný článok:

VIDEO: Zápas medzi Nemšovou a Nitrou sa nedohral

Najbližšie kolo ZEX