Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Ivana Repatá Kategória: zex
Uverejnené 10. november 2013 Prečítané: 1360x

Florbal-Nitra-Pruske-semifinal4-FP 011Tvrdošín prvýkrát v tejto sezóne podľahol súperovi. V dohrávke 5.kola ZEX vyhralo Pruské nad domácim celkom 5:8. Napriek tomu si udržalo pozíciu v tabuľke. V 7. kole Modra vysoko podľahla Hurikánu, zápas medzi Nitrou a Pruským sa rozhodol až v predĺžení.

Výsledky 7.kola

FBC Blueberries Modra : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava 2:12 (1:5, 0:3, 1:4)

Modra hostila v 7.kole Hurikán. Zápas dvoch družstiev zo spodku tabuľky nepriniesol vyrovnanú partiu. Modre sa podarilo prekonať bratislavskú obranu iba dvakrát. Za chrbtom domácej brankárky skončilo až 12 striel.

FBK Kométa Spišská Nová Ves : FBC Mikuláš Prešov 5:3 (2:0, 1:3, 2:0)

Prešovčankám sa vo východniarskom debry strelecky veľmi nedarilo. Skórovali až v druhej tretine. V poslednej časti zápasu domáce hráčky tlačili. Prešov sa pokúsil hrou bez brankárky streliť kontaktný gól, čo sa mu nepodarilo. Konečné skóre 5:3 prinieslo body Kométe.

ŠK Slávia SPU DFA Nitra : ŠK 98 Pruské 6:7 pp. (3:2, 2:1, 1:3, 0:1)

Veľmi zaujímavý zápas mali možnosť diváci sledovať v Nitre, ktorá hostila Pruské. Tomu sa na začiatku hry veľmi nedarilo. Po druhej tretine prehrávalo 5:3. V tretej tretine hry dokázali odvrátiť prehru a vyrovnať stav na 6:6. Zápas mohli ukončiť v záverečných sekundách Kňažková a na druhej strane Hrehušová, ale obidve minuli prázdnu bránu. Zápas v predĺžení rozhodla Šponiarová prudkou strelou s prispením teču.

FBK Tvrdošín NTS FK-ZŠ Nemšová 9:1 (1:1, 2:0, 6:0)

Ďalšie derby sa odohralo v Tvrdošíne. Očakával sa vyrovnaný súboj. Nemšová na začiatku hry stavila na defenzívu. V druhej tretine podržala domáce hráčky brankárka, ktorá chytila tri čisté šance Nemšovej. V poslednej tretine Nemšovej došli sily a nestačila na tempo Tvrdošína. Ten nakoniec zdolal Nemšovú 9:1.

zdroj: szfb.sk, foto: ilustračné