Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 09. december 2012 Prečítané: 1046x

vysledkovy-servis-PruskeŽenská extraliga pokračovala 14. kolom. Do bojov v tomto kole zasahuje kompletná prvá trojka, a tak nás bude zaujímať, ako si po víkende rozdelia body a čo to urobí v priebežnej tabuľke. Tabuľka je aktualizovaná, hneď po zverejnení výsledku.

VŠK FTVŠ UK Hurikán - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 3:8 (1:3, 2:3, 0:2)
Nitra sa predstavila v Bratislave. Keďže hráčky spod Zobora v sobotu nehrali, prišli o prvú priečku. Práve proti Hurikánu chceli zabojovať opäť o líderkú pozíciu. Naopak Bratislavčanky trápi maródka, a tak nastúpili v oklieštenej zostave. V úvode si Nitra dobrou hrou vybojovala náskok, ktorý ale domáce hráčky dokázali ešte v druhej časti korigovať. Bratislavčanky skúšali zaskočiť Nitru rýchlymi útokmi, ale z následných nitrianskych akcií padali góly. V poslednej časti si Nitra stretnutie udržala a k tomu ešte pridala dva góly.

TS FK-ZŠ Nemšová - FBK Kométa Smolník 9:4 (4:1, 1:3, 4:0)
Smolník pricestoval do Nemšovej potrápiť celok, ktorý si mohol po dnešnom stretnutí udržať líderskú pozíciu. Stretnutie začali lepšie domáce hráčky, ktoré vyhrali 4:1. V druhej časti Smolník dokázal po dobrej hre znížiť na rozdiel jedného gólu. O všetkom však rozhodla posledná tretina, ktorú zvládli Nemšovčanky vynikajúco. Sériou štyroch gólov rozhodli o víťazstve 9:4. Nemšová tak s 23 bodmi je aktuálne líder priebežného hodnotenia.

ŠK 98 Pruské - FBC Mikuláš Prešov 9:4 (2:0, 2:2, 5:2)

Stretnutie ovplyvnené predovšetkým zimou v hale začali lepšie hráčky Pruského, ktoré si vytvorili dvojgólový náskok. Prešovčanky síce v druhej tretine dokázali stretnutie korigovať po chybách domáceho celku, ale v poslednej časti to bola opäť jasná hra Pruského, ktoré víťazstvom 9:4 o skóre predbehlo Nitru a zimuje na druhej priečke.

FBC Blueberries Modra - FBK Tvrdošín 3:12 (0:2, 1:5, 2:5)
Domáce hráčky dokázali odolávať Tvrdošínu vpodstate v prvej tretine. Od druhej časti prevzali hru pod kontrolu hráčky Tvrdošína a piatimi gólmi v každej tretine nakoniec rozhodli o výhre 3:12.

FBK Bogdau Stupava - CVČ Žirafa Žilina 3:11
V Stupave sa hralo vo veľmi malých počtoch, v ktorých Žilina podala lepší výkon a tak aj zalúžene vyhrala. Priebežne posledný celok teda hráčky zo severu Slovenska nezaskočil a Žilina si udržuje v priebežnej tabuľke piate miest.