Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 11. december 2012 Prečítané: 703x
Vytlačiť

gaborMinuloročný majster bojoval s Nitrou v poslednom kole pred zimou o druhú priečku, ktorú napokon o skóre vyhral. Treba však povedať, že aj prvá Nemšová a aj Pruské majú o jeden odohraný zápas viac ako tretia Nitra.


V 13.kole čakalo hráčky Pruského zápas s ôsmym Smolníkom. Domáci boli jasným favoritom, ale hráčky Pruského sa gólovo chytili až v druhej tretine. „Prvú tretinu proti Smolníku sa naše baby len pomaly presadzovali proti súperovi. Hosťujúce hráčky hrali predovšetkým kvalitne v obrane. Celý zápas hrali na nahadzované lopty a z toho im nakoniec aj padli góly. V tretej tretine mal Smolník šancu v presilovej hre, ale nezahrali ju dobre, a to nám pomohlo. Od polovice tretej časti už súper asi moc nevládal a my sme zápas už dotiahli do víťazného konca. Je pravda, že sme mohli vyhrať aj väčším rozdielom," reagovala vedúca tímu Monika Hlaváčová.
V 14.kole čakal na hráčky z Pruského Prešov. Domáci začali dobre a počas celého stretnutia si udržiavali náskok. „Hralo sa vo veľkej zime, bolo snáď niečo okolo 10 stupňov, takže dievčatá mrzli od začiatku až do konca. Myslím si, že celý zápas sme mali viac z hry a aj viac šancí. Takže výsledok je asi zaslúžený. Dostali sme góly po chybách, ale zápas asi trošku pokazili rozhodcovia, ktorí veľa púšťali a nakoniec z toho pramenila aj nervozita na ihrisku. Boli to rozhodcovia, čo prišili z druhej ligy, čo hrali turnaj, takže aj úroveň bola nízka," zhodnotil zápas tréner Vladimír Gábor.

Pruské teda zvládlo dva domáce zápasy a získalo tak do tabuľky štyri body a s 21 bodmi je o skóre pred Nitrou. „So štyrmi bodmi z uplynulého víkendu môžem byť spokojný, ale určite nemôžem byť spokojný s ôsmimi gólmi, čo sme inkasovali v zápase so Smolníkom. Nakoľko bol priebeh taký, že my sme prevažne hrali na ich polovičke. Oni hrali z brejkov, a to im vychádzalo."

V ženskej extralige je už zimná prestávka a najbližšie prvé kolo, ktoré je na programe začiatkom januára sľubuje naozaj veľké derby. „Najbližší zápas máme s Nemšovou, a to bude pre nás veľmi dôležité stretnutie. Práve ten napovie, či budeme bojovať o najvyššiu priečku v priebežnej tabuľke. Zápas hráme doma a musíme určite popracovať na kvalitnej obrane, ale vravím, budeme doma a tu sa nám hrá lepšie ako v Nemšovej," dodal na záver rozhovoru hlavný tréner Vladimír Gábor.

 

foto: sk98.sk/florbal

Najbližšie kolo ZEX