Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 11. december 2012 Prečítané: 994x
Vytlačiť

Ba-Nr-videoNitra v poslednom zápase v roku 2012 sa predstavila na ihrisku Hurikánu Bratislava. Hostia boli v role favorita a tento predpoklad napĺňali od úvodnej tretiny.

 


Zápas do výraznej miery ovplyvnila maródka na strane Bratislavy. Nitra stretnutie zvládla a vyhrala 8:3. Viac informácií ako aj zostrih gólov Vám prinášame vo video reportáži.


Vladimír Buch (Tréner DFA Nitra): „Dievčatám sme prízvukovali, že to bude ťažký zápas. Prispôsobili sme sa súperovi, ale po krátkom dohovore sme začali hrať svoju hru a už nám tam padli aj góly. S hrou úplne byť spokojný nemôžem, ale s výsledkom áno."
Juraj Šajben (Tréner UK Bratislava): „Máme veľkú maródku, a tak sa nám hrá veľmi ťažko. Niektoré kľúčové hráčky nám chýbajú už dva mesiace. Takže bolo to veľmi ťažké. Mali sme málo kondičky, baby nestíhali a k tomu sme hrali s ťažkým súperom."

Najbližšie kolo ZEX