5 Estónsko 3
6 Taliansko 0

Napísal: Administrator Kategória: WFC 2013
Uverejnené 28. apríl 2013 Prečítané: 903x

CZ19-SR 005Česko WU19 - Slovensko 0:5 (0:1, 0:1, 0:3), góly: 12. Petra Tardíková, 25. Petra Tardíková, 47. Alžběta Ďuríková, 52. Petra Tardíková, 56. Michaela Vršková;

Slovenské reprezentantky nastúpili na svoj posledný prípravný zápas v rámci medzinárodného turnaja ISOLINE Euro Floorball Tour v Brne. Úvod stretnutia vyšiel lepšie domácim hráčkam, keď si vypracovali dve veľké šance, ktoré sa však neskončili gólom. Našim hráčkam vyšla pekná akcia a viedli sme po prvej časti 0:1.

Podobný scenár mala aj druhá tretina, keď mladé české hráčky sa vedeli dostať do šance, ale naša obrana bola pozorná. V 25.minúte pridala Tardíková svoj druhý gól. Ďalšia zmena stavu nastala až v tretej časti a opäť z hokejok slovenských hráčok. V priebehu desiatich minút sme domácim hráčkam po pekných akciách strelili tri góly a rozhodli o jasnom víťazstve 5:0. Veľkú zásluhu na víťazstve mala Petra Tardíková, ktorá zaznamenala hetrik.
V súboji šikovnosti na samostatné nájazdy bola tentokrát úspešnejšia domáca reprezentácia.