Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

    Ženská extraliga Základná časť 2012-2013

    Print

    1.kolo

    22-09-2012 18:00 NTS FK-ZŠ Nemšová NTS FK-ZŠ Nemšová
    NTS FK-ZŠ Nemšová8 : 8FBK Tvrdošín
    Gól Kristína Tokárová1  1Gól Iveta Reháková
    Asistencia Janka Zderková1  3Gól Veronika Turčáková
    Gól Kristína Melišová1  2Gól Miriam Buková
    Asistencia Zuzana Rabšíková2  1Gól Milota Hutirová
    Gól Zuzana Rabšíková1  1Asistencia Miriam Buková
    Asistencia Alžbeta Ďuríková1  1Asistencia Zuzana Stredanská
    Gól Alžbeta Ďuríková1    
    Gól Terézia Zajacová1    
    Gól Patrícia Stefulová1    
    Asistencia Veronika Izraelová1    
    Gól Veronika Izraelová1    
    Gól Dominika Sádecká2    
    Asistencia Zuzana Strapková1    
    8:8
    FBK Tvrdošín FBK Tvrdošín
    22-09-2012 18:00 ŠK 98 Pruské ŠK 98 Pruské
    ŠK 98 Pruské 7 : 1CVČ UNIHOC Žirafa Žilina
    Gól Zuzana Šponiarová1  1Gól Diana Zemanová
    Asistencia Michaela Šponiarová1    
    Gól Ivana Hrehušová2    
    Gól Veronika Dobrodejová1    
    Gól Mária Blašková1    
    Gól Dana Florišová1    
    Asistencia Daniela Behancová1    
    Gól Daniela Behancová1    
    Asistencia Zuzana Šponiarová2    
    Asistencia Jana Trošková1    
    7:1
    CVČ UNIHOC Žirafa Žilina CVČ UNIHOC Žirafa Žilina
    22-09-2012 18:00 FBK Bogdau Stupava FBK Bogdau Stupava
    FBK Bogdau Stupava1 : 12VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
    Gól Silvia Chymová1  4Gól Dominika Zvoneková
    Asistencia Zuzana Sišmišová1  1Asistencia Stanislava Gibaštíková
        1Gól Stanislava Gibaštíková
        1Gól Barbora Kociánová
        3Asistencia Lýdia Kašlik
        1Gól Lýdia Kašlik
        3Asistencia Petra Tardíková
        2Gól Petra Tardíková
        2Gól Ivana Besedičová
        1Gól Nadežda Jankelová
        2Asistencia Dominika Zvoneková
        1Asistencia Žofia Lešková
    1:12
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
    22-09-2012 18:00 FBC Blueberries Modra FBC Blueberries Modra
    FBC Blueberries Modra1 : 6ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    Gól Adela Kľúčiková1  1Gól Kňažková Petra
    Asistencia Simona Tardíková1  1Asistencia Kňažková Petra
        3Gól Katarína Pillajová
        1Gól Nikola Režná
        1Gól Romana Janegová
        1Asistencia Skarlet Korcová
        1Asistencia Nikola Štefániková
        1Asistencia Petra Lukačovičová
    1:6
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    22-09-2012 18:00 FBC Mikuláš Prešov FBC Mikuláš Prešov
    FBC Mikuláš Prešov 9 : 7FBK Kométa Smolník
    Gól Lenka Cupráková2  4Gól Pavlína Hudáková
    Asistencia Klaudia Robová1  2Asistencia Pavlína Hudáková
    Asistencia Lenka Cupráková1  3Gól Kristína Hudáková
    Asistencia Martina Stašová3  1Asistencia Kristína Hudáková
    Asistencia Dominika Kolinčáková1  1Asistencia Miriam Kalinská
    Gól Miroslava Stašová2    
    Gól Daniela Kvasková1    
    Gól Martina Stašová3    
    Gól Ivica Semančíková1    
    Asistencia Miroslava Stašová1    
    9:7
    FBK Kométa Smolník FBK Kométa Smolník

    2.kolo

    23-09-2012 18:00 NTS FK-ZŠ Nemšová NTS FK-ZŠ Nemšová
    NTS FK-ZŠ Nemšová 9 : 3CVČ UNIHOC Žirafa Žilina
    Gól Kristína Tokárová1  1Gól Miroslava Hrošová
    Gól Kristína Melišová2  1Gól Zuzana Majtánová
    Asistencia Dominika Sádecká1  1Gól Barbora Bernátová
    Gól Dominika Sádecká1  1Asistencia Barbora Grečnárová
    Asistencia Veronika Izraelová1  1Asistencia Martina Sedláková
    Gól Veronika Izraelová1    
    Asistencia Viktória Bobotová1    
    Gól Viktória Bobotová2    
    Asistencia Zuzana Strapková1    
    Gól Zuzana Strapková1    
    Gól Terézia Zajacová1    
    Asistencia Zuzana Rabšíková1    
    9:3
    CVČ UNIHOC Žirafa Žilina CVČ UNIHOC Žirafa Žilina
    23-09-2012 18:00 ŠK 98 Pruské ŠK 98 Pruské
    ŠK 98 Pruské 7 : 2FBK Tvrdošín
    Gól Ivana Hrehušová2  1Gól Barbora Spišiaková
    Gól Daniela Behancová1  1Gól Milota Hutirová
    Asistencia Daniela Behancová2  1Asistencia Milota Hutirová
    Gól Veronika Dobrodejová1    
    Gól Dana Florišová1    
    Gól Dominika Florišová1    
    Gól Michaela Šponiarová1    
    Asistencia Zuzana Šponiarová1    
    Asistencia Terézia Mončeková1    
    7:2
    FBK Tvrdošín FBK Tvrdošín
    23-09-2012 18:00 FBK Bogdau Stupava FBK Bogdau Stupava
    FBK Bogdau Stupava1 : 11ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    Gól Andrea Vaseková1  4Gól Romana Janegová
        1Asistencia Nikola Fúsková
        1Gól Nikola Fúsková
        2Asistencia Skarlet Korcová
        2Gól Skarlet Korcová
        3Asistencia Kňažková Petra
        1Gól Kňažková Petra
        1Asistencia Petra Lukačovičová
        2Gól Petra Lukačovičová
        1Gól Lucia Košťálová
        1Asistencia Katarína Pillajová
    1:11
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    23-09-2012 18:00 FBC Blueberries Modra FBC Blueberries Modra
    FBC Blueberries Modra4 : 8VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
    Gól Simona Smelíková1  4Gól Barbora Kociánová
    Gól Barbora Vítková1  3Gól Petra Tardíková
    Gól Terézia Celigová1  1Gól Nadežda Jankelová
    Gól Monika Lindtnerová1  1Asistencia Nadežda Jankelová
    Asistencia Miroslava Koreňová1  1Gól Dominika Zvoneková
    Asistencia Ivana Koreňová1  2Asistencia Dominika Zvoneková
        3Asistencia Stanislava Gibaštíková
        1Asistencia Lýdia Kašlik
    4:8
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava

    3.kolo

    06-10-2012 18:00 FBC Mikuláš Prešov FBC Mikuláš Prešov
    FBC Mikuláš Prešov5 : 7NTS FK-ZŠ Nemšová
    Gól Lenka Cupráková1  3Gól Veronika Izraelová
    Gól Ľudmila Zajacová1  2Gól Alžbeta Ďuríková
    Gól Ivica Semančíková2  2Asistencia Alžbeta Ďuríková
    Gól Daniela Kvasková1  1Gól Dominika Sádecká
    Asistencia Daniela Kvasková2  1Asistencia Dominika Sádecká
    Asistencia Anna Potančaková1  1Gól Terézia Zajacová
    Asistencia Patrícia Floreková1  1Asistencia Terézia Zajacová
        1Asistencia Rebeka Gáliková
    5:7
    NTS FK-ZŠ Nemšová NTS FK-ZŠ Nemšová
    06-10-2012 18:00 FBK Kométa Smolník FBK Kométa Smolník
    FBK Kométa Smolník1 : 11ŠK 98 Pruské
    Gól Pavlína Hudáková1  1Gól Ivana Hrehušová
    Asistencia Kristína Hudáková1  2Asistencia Daniela Behancová
        1Gól Dominika Hlaváčová
        2Gól Klaudia Petrovská
        1Gól Lenka Dobrodejová
        4Gól Mária Blašková
        2Asistencia Jana Trošková
        2Gól Jana Trošková
        2Asistencia Ivana Hrehušová
        1Asistencia Dana Florišová
    1:11
    ŠK 98 Pruské ŠK 98 Pruské
    06-10-2012 18:00 CVČ UNIHOC Žirafa Žilina CVČ UNIHOC Žirafa Žilina
    CVČ UNIHOC Žirafa Žilina 9 : 2FBC Blueberries Modra
    Gól Barbora Grečnárová3  2Gól Dáša Kalmárová
    Asistencia Michaela Krivulčíková1  1Asistencia Adela Kľúčiková
    Gól Michaela Krivulčíková1    
    Asistencia Barbora Bernátová1    
    Gól Barbora Bernátová1    
    Asistencia Zuzana Majtánová1    
    Gól Zuzana Majtánová1    
    Asistencia Katarína Klapitová1    
    Gól Katarína Klapitová3    
    Asistencia Barbora Grečnárová2    
    Asistencia Miroslava Hrošová1    
    9:2
    FBC Blueberries Modra FBC Blueberries Modra
    06-10-2012 18:00 FBK Tvrdošín FBK Tvrdošín
    FBK Tvrdošín 21 : 5FBK Bogdau Stupava
    Gól Michaela Ješšová2  1Gól Katarína Lohazerová
    Asistencia Barbora Spišiaková4  1Asistencia Katarína Lohazerová
    Asistencia Monika Stredanská2  2Gól Andrea Vaseková
    Gól Monika Stredanská1  1Gól Tatiana Obermarová
    Asistencia Iveta Reháková2  1Asistencia Tatiana Obermarová
    Gól Iveta Reháková2  1Gól Silvia Chymová
    Asistencia Erika Piknová1  1Asistencia Natalia Slačíková
    Gól Erika Piknová1    
    Asistencia Milota Hutirová3    
    Gól Milota Hutirová5    
    Gól Veronika Paňková4    
    Gól Zuzana Stredanská3    
    Asistencia Miriam Buková3    
    Gól Miriam Buková2    
    Asistencia Michaela Ješšová2    
    Gól Barbora Spišiaková1    
    21:5
    FBK Bogdau Stupava FBK Bogdau Stupava
    06-10-2012 18:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra 12 : 8VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
    Gól Monika Trnková2  4Gól Dominika Zvoneková
    Gól Katarína Pillajová1  1Asistencia Dominika Zvoneková
    Asistencia Skarlet Korcová1  1Gól Petra Tardíková
    Gól Skarlet Korcová1  2Asistencia Petra Tardíková
    Asistencia Kňažková Petra2  1Gól Stanislava Gibaštíková
    Gól Kňažková Petra1  1Gól Ivana Besedičová
    Asistencia Anna Kolesárová1  2Asistencia Katarína Szaboová
    Gól Anna Kolesárová2  1Asistencia Lýdia Kašlik
    Asistencia Natália Broošová1  1Asistencia Nadežda Jankelová
    Gól Natália Broošová2    
    Asistencia Romana Janegová2    
    Gól Romana Janegová4    
    Asistencia Monika Trnková1    
    Asistencia Lucia Košťálová1    
    12:8
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava

    4.kolo

    07-10-2012 18:00 FBC Mikuláš Prešov FBC Mikuláš Prešov
    FBC Mikuláš Prešov4 : 13ŠK 98 Pruské
    Gól Daniela Kvasková1  1Gól Renáta Reseková
    Gól Miroslava Stašová1  1Asistencia Dominika Hlaváčová
    Asistencia Miroslava Stašová1  2Asistencia Michaela Šponiarová
    Gól Martina Stašová1  1Asistencia Jana Trošková
    Asistencia Martina Stašová1  2Gól Lenka Dobrodejová
    Gól Andrea Floreková1  2Gól Zuzana Šponiarová
    Asistencia Lenka Cupráková1  1Asistencia Dana Florišová
    Asistencia Anna Potančaková1  1Gól Dana Florišová
        2Gól Klaudia Petrovská
        1Asistencia Mária Blašková
        1Gól Mária Blašková
        3Asistencia Veronika Dobrodejová
        3Gól Veronika Dobrodejová
        1Gól Ivana Hrehušová
        1Asistencia Daniela Behancová
    4:13
    ŠK 98 Pruské ŠK 98 Pruské
    07-10-2012 18:00 FBK Kométa Smolník FBK Kométa Smolník
    FBK Kométa Smolník3 : 9NTS FK-ZŠ Nemšová
    Gól Kristína Hudáková1  2Gól Veronika Izraelová
    Gól Pavlína Hudáková1  1Gól Viktória Bobotová
    Gól Katarína Marcinková1  2Asistencia Dominika Sádecká
    Asistencia Katarína Marcinková1  1Gól Dominika Sádecká
    Asistencia Jana Majkuthová1  2Gól Rebeka Gáliková
        1Asistencia Patrícia Stefulová
        1Gól Patrícia Stefulová
        1Gól Terézia Zajacová
        2Asistencia Alžbeta Ďuríková
        2Gól Alžbeta Ďuríková
        1Asistencia Veronika Izraelová
        1Asistencia Terézia Zajacová
    3:9
    NTS FK-ZŠ Nemšová NTS FK-ZŠ Nemšová
    07-10-2012 18:00 CVČ UNIHOC Žirafa Žilina CVČ UNIHOC Žirafa Žilina
    CVČ UNIHOC Žirafa Žilina 10 : 3FBK Bogdau Stupava
    Gól Michaela Krivulčíková1  1Gól Katarína Lohazerová
    Asistencia Barbora Bernátová1  1Gól Miriam Baštiová
    Asistencia Barbora Grečnárová3  1Gól Zuzana Sišmišová
    Gól Sárka Boľová2  1Asistencia Zuzana Sišmišová
    Asistencia Katarína Klapitová3  2Asistencia Andrea Vaseková
    Gól Katarína Klapitová1    
    Gól Miroslava Kadučáková1    
    Gól Kristína Strbová1    
    Asistencia Karin Backová1    
    Gól Karin Backová3    
    Gól Zuzana Majtánová1    
    10:3
    FBK Bogdau Stupava FBK Bogdau Stupava
    07-10-2012 18:00 FBK Tvrdošín FBK Tvrdošín
    FBK Tvrdošín 10 : 1FBC Blueberries Modra
    Gól Milota Hutirová2  1Gól Simona Smelíková
    Asistencia Veronika Paňková2  1Asistencia Barbora Vítková
    Gól Miriam Buková2    
    Asistencia Monika Stredanská1    
    Gól Monika Stredanská2    
    Gól Veronika Turčáková2    
    Asistencia Michaela Ješšová1    
    Gól Michaela Ješšová2    
    Asistencia Milota Hutirová2    
    Asistencia Zuzana Stredanská3    
    10:1
    FBC Blueberries Modra FBC Blueberries Modra

    5.kolo

    20-10-2012 18:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra 5 : 1CVČ UNIHOC Žirafa Žilina
    Gól Natália Broošová1  1Gól Karin Backová
    Gól Monika Trnková2    
    Asistencia Monika Trnková1    
    Gól Kňažková Petra1    
    Gól Romana Janegová1    
    Asistencia Romana Janegová1    
    Asistencia Petra Lukačovičová1    
    Asistencia Skarlet Korcová1    
    5:1
    CVČ UNIHOC Žirafa Žilina CVČ UNIHOC Žirafa Žilina
    20-10-2012 18:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava2 : 10FBK Tvrdošín
    Gól Petra Tardíková1  4Gól Veronika Paňková
    Gól Lýdia Kašlik1  1Asistencia Zuzana Stredanská
    Asistencia Barbora Kociánová1  1Gól Erika Piknová
        1Asistencia Michaela Ješšová
        1Gól Michaela Ješšová
        1Asistencia Milota Hutirová
        2Gól Milota Hutirová
        3Asistencia Barbora Spišiaková
        2Gól Barbora Spišiaková
        2Asistencia Veronika Paňková
        1Asistencia Miriam Buková
    2:10
    FBK Tvrdošín FBK Tvrdošín

    Najbližšie kolo ZEX