Mužská extraliga Základná časť 2012-2013

  • Table
  • About Season
Rank Teams Played Wins Draw Lost Goals score Goals conceded Win Home Win Away Draw Home Draw Away Lost Home Lost Away Points Home Points Away Points
1

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava

26 23 2 1 233 86 14 9 0 2 0 1 28 20 48
2

ŠK 1.FBC Trenčín

26 22 3 1 276 122 11 11 2 1 0 1 24 23 47
3

FbO Florko Košice

26 19 4 3 221 125 10 9 2 2 1 2 22 20 42
4

FBC Dragons Ružinov Bratislava

26 17 1 8 173 126 9 8 1 0 2 6 19 16 35
5

FBC Grasshoppers AC UNIZA

26 16 2 8 164 143 7 9 1 1 5 3 15 19 34
6

FBC Predator Sabinov

26 15 3 8 213 178 8 7 1 2 4 4 17 16 33
7

ATU Košice

26 13 5 8 175 140 8 5 2 3 3 5 18 13 31
8

Tsunami Stupava

26 11 1 14 172 186 7 4 0 1 6 8 14 9 23
9

FBC Mikuláš Prešov

26 9 4 13 173 180 4 5 3 1 6 7 11 11 22
10

FBK Tvrdošín

26 8 1 17 160 209 4 4 1 0 8 9 9 8 17
11

ŠK Victory Stars Nová Dubnica

26 5 1 20 154 228 4 1 1 0 8 12 9 2 11
12

ŠK Harvard Partizánske

26 4 1 21 136 224 3 1 0 1 10 11 6 3 9
13

FBK Michalovce

26 4 0 22 171 286 2 2 0 0 11 11 4 4 8
14

Žatva 90 Dolný Kubín

26 1 2 23 113 301 0 1 1 1 12 11 1 3 4

1. kolo štvrťfinále

FBC Dragons Ružinov Bratislava FBC Dragons Ružinov Bratislava 6 : 2 FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA
ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín 7 : 5 ATU Košice ATU Košice
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 10 : 4 Tsunami Stupava Tsunami Stupava
FbO Florko Košice FbO Florko Košice 8 : 7 FBC Predator Sabinov FBC Predator Sabinov

2. kolo štvrťfinále

FBC Dragons Ružinov Bratislava FBC Dragons Ružinov Bratislava 7 : 10 FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 16 : 5 Tsunami Stupava Tsunami Stupava
ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín 10 : 3 ATU Košice ATU Košice
FbO Florko Košice FbO Florko Košice 4 : 7 FBC Predator Sabinov FBC Predator Sabinov

3. kolo štvrťfinále

FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA 5 : 4 FBC Dragons Ružinov Bratislava FBC Dragons Ružinov Bratislava
Tsunami Stupava Tsunami Stupava 5 : 8 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
ATU Košice ATU Košice 7 : 8 ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín
FBC Predator Sabinov FBC Predator Sabinov 7 : 9 FbO Florko Košice FbO Florko Košice

4. kolo štvrťfinále

FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA 9 : 1 FBC Dragons Ružinov Bratislava FBC Dragons Ružinov Bratislava
FBC Predator Sabinov FBC Predator Sabinov 8 : 7 FbO Florko Košice FbO Florko Košice

5. kolo štvrťfinále

FbO Florko Košice FbO Florko Košice 4 : 3 FBC Predator Sabinov FBC Predator Sabinov

1. kolo semifinále

ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín 8 : 5 FbO Florko Košice FbO Florko Košice
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 2 : 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA

2. kolo semifinále

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 11 : 1 FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA
ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín 8 : 7 FbO Florko Košice FbO Florko Košice

4. kolo semifinále

FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA 4 : 5 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
FbO Florko Košice FbO Florko Košice 4 : 5 ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín

3. kolo semifinále

FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA 4 : 3 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
FbO Florko Košice FbO Florko Košice 7 : 6 ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín

5. kolo semifinále

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 4 : 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA

1. kolo FINÁLE

ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín 7 : 2 FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA

2. kolo FINÁLE

ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín 8 : 2 FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA

3. kolo FINÁLE

FBC Grasshoppers AC UNIZA FBC Grasshoppers AC UNIZA 8 : 9 ŠK 1.FBC Trenčín ŠK 1.FBC Trenčín