Sekcia pripravovaná v spolupráci

s

logo-SO-2010-sk

Logo-reklama

Napísal: Administrator Kategória: vybavenie
Uverejnené 20. marec 2013 Prečítané: 1926x
Vytlačiť

florbalkyPäť zaujímavých tém, mnoho tipov a informácií o florbale, ktoré vám pomôžu sa s týmto športom zoznámiť, vám prináša práve náš nový seriál.

 

Práve tu budete pravidelne čítať články o potrebnom vybavení a rady ohľadom jeho výberu. Každých štrnásť dní sa teda môžete tešiť na nový diel plný zaujímavých a potrebných informácií a rád.

Florbal je vhodný pre deti i dospelých, pre mužov i ženy. Vybavenie je cenovo dostupné a nie je potrebné kupovať toho mnoho. Pri tomto športe si precvičíte celý pohybový aparát, preveríte si svoje rýchle reakcie a už čoskoro získate kondíciu.

Malá ochutnávka z pripravovaných dielov
- V už nasledujúcom diele vám predstavíme základné florbalové vybavenie pre hráča v poli. Nájdete tu rady, na čo sa zamerať a do čoho má zmysel na začiatku investovať.
- V druhej časti sa dozviete to najdôležitejšie, čo by ste mali vedieť o florbalovej hokejke. Napríklad ako si vybrať vhodnú florbalku k vašej telesnej výške a štýlu hry, alebo aké druhy hokejok vlastne môžete v obchode nájsť.
- V treťom článku nájdete cenné rady pre florbalových brankárov. Dozviete sa všetko o brankárskej výstroji, tiež rôzne tipy a vychytávky.
- Diel štvrtý bude zameraný na vybavenie pre florbalové tímy. Predstavíme vám užitočné pomôcky na tréning i zápasy, a ich praktické využitie.
- Florbal je vhodné začať hrať už od detského veku. A práve touto témou sa bude zaoberať piaty diel nášho seriálu. V akom veku je ideálne začať, ako vybrať potomkovi tú správnu florbalku, ako aj ďalšie informácie pre rodičov malých športovcov si prečítate práve tu.

logo-SO-2010-skKto je autorom tohto seriálu?
Články pre vás pripravuje tím špecialistov SportObchod.sk - renomovaného internetového predajcu športových potrieb a partnera florbalových českých extraligových klubov AC Sparta Praha a SSK Future. Počas čakania na prvý diel seriálu sa môžete v oblasti florbalovej výbavy inšpirovať priamo v e-shope v sekcii florbal.