Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Mladez
Uverejnené 11. júl 2012 Prečítané: 1789x
Vytlačiť

atuPrague Games 2012 skončil už uplynulý víkend, ale Slovensko malo okrem víťazného celku z Košíc ešte jedného úspešného hráča, ktorý si odniesol zlato aj striebro.

 

O tom, že ATU Košice získali zlatú priečku v kategórii B13, sme už na našom portáli písali (ATU Košice víťazi kategórie B13), ale do Košíc putovala aj ďalšia zlatá a strieborná medaila. Zaslúžil sa o to síce hráč Košíc, ale v Prahe sa predstavil v drese FbŠ Bohemians DDM Praha 7. Reč je o talentovanom Michalovi Pažákovi.

Michal Pažák je hráčom ATU Košice, ale na turnaji v Prahe obliekal dres FbŠ Bohemians. „Do bohemky som sa dostal vlastným úsilím, resp. cez kamaráta (Peter Vrba), ktorý pozná trénerov v Bohemianse a spýtal sa ich  či by bola možnosť si zahrať za bohemku a tréner mi dal šancu,“ vysvetlil Michal Pažák ako sa dostal do českého tímu.

Tím FbŠ Bohemians DDM Praha 7 si odniesol z turnaja dve medaile. V kategórii B15 získali striebornú priečku, ale v B16 to bolo prvé miesto. „Celý turnaj by som zhodnotil na jednu veľkú jednotku. Už len to, že sme postúpili do finále bol, pre mňa neopísateľný pocit. Vlastne zo striebra sa teším oveľa viac ako zo zlata, pretože za B15 som odohral každý zápas, zatiaľ čo v B16 len jeden. Zlato pre mňa na tomto turnaji veľa neznamená, aj keď pravda je, že ma to potešilo,“ pokračoval Miško. A ako vnímal úspech Michala Pažáka spoluhráči z Košíc? „A tak spoluhráči z Košíc mi zagratulovali a počas finále mi držali prsty,“ dodal na záver Michal Pažák.

bohemians-bronzb15-1

B15 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 2.miesto

bohemians-zlato-b16-1

B16 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1.miesto

foto:AllStarFoto.com/praguegames.cz