Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

Napísal: Administrator Kategória: Mladez
Uverejnené 10. marec 2013 Prečítané: 964x

Ba-mladiVýber Bratislavského kraja odohral v Maďarsku tri prípravné stretnutia, v ktorých zaznamenal proti rovesníkom dve výhry a jednu prehru.

Maďarsko 94 - Bratislava 94 8:9 (4:5, 2:2, 2:2)
Maďarsko 97 - Bratislava 97 7:8 (3:1, 2:4, 2:3)
Maďarsko 94 - Bratislava 94 12:7 (3:2, 3:3, 6:2)

Prvý zápas sme hrali výborne a veľmi rýchlo sme sa dostali do vedenia 4:1. Potom však naše chvíľkové zaváhanie, keď sme dostali dva smolné góly a Maďarom sa podarilo vyrovnať. Celý zápas sme však kontrolovali hru a super len doťahoval väčšinou po našich chybách.

V druhom zápase sa už ukázalo, že Maďari mali o jednu formáciu viac ako my a na chalanov už doľahla únava. Prvé dve tretiny sa nám ešte darilo so súperom držať krok, záverečná tretina však už bola nad naše sily a súper nás jasne prestrieľal.

Celkovo však hodnotím zraz pozitívne, na prípravu nebolo veľa času a niektoré opory sa kvôli extralige nemohli zúčastniť. Som však rád, že sme si mohli odskúšať aj niektorých nových hráčov, ktorí podali solídne výkony a ukázali, že do budúcnosti sa s nimi dá pracovať.
Je však dôležité aby chalani na sebe ďalej makali najmä po kondičnej stránke, lebo v tej sme za Maďarmi zaostávali. Okomentoval celý výjazd Vladimír Rožiak, tréner ročníka 94.