Napísal: Ivana Repatá Kategória: Kremnická liga
Uverejnené 18. február 2013 Prečítané: 1001x

fhlNezabúdame ani na regionálne súťaže a prinášame Vám výsledky 6. a 7. kola Florbalovej hobby ligy v Kremnici s aktualizovanou tabuľkou.

6.kolo:

Shark - Fools 3:4

Tesná výhra Foolsu. Fools viedli  0:3, v závere si víťazstvo udržali.

Piráti - Rastamani 5:4

Tri minúty pred koncom stretnutia Piráti prehrávali 2:4, no neuveriteľným spôsobom v priebehu dvoch a pol minút strelili tri góly, na ktoré už Rastamani nestačili reagovať a Piráti zaslúžene vyhrali 5:4.

Vlci - Dravce 7:2
Papierové predpoklady sa v tomto zápase potvrdili. Dravce dokázali s Vlkmi držať krok len v úvode stretnutia. Šampióni potom predviedli útočnú smršť a ľahko zvíťazili 7:2.

7.kolo:
Sharks - Piráti 8:1
Tím Sharks v tejto sezóne prvýkrát bodoval, keď potrápil favorita. Piráti prehrali s posledným tímom vysoko 1:8.
Vlci- Fools 4:5
Vlci v stretnutí dvakrát viedli, ale Fools sa neustále na súpera doťahoval. Keď sa v priebehu stretnutia Fools dostal do vedenia, víťazstvo už z rúk nepustil.
Dravce - Rastamani 4:5 sn
Favoritom stretnutia boli Rastamani. Dvrace príjemne prekvapili, keď celý zápas držali so súperom krok. O víťazstve Rastamanov rozhodli až samostatné nájazdy.