Napísal: Ivana Repatá Kategória: Kremnická liga
Uverejnené 12. marec 2013 Prečítané: 856x

kremnicaligaNezabúdame ani na kremnickú Florbal Hobby Ligu a prinášame Vám nekompletné výsledky 8.kola, keďže sa jeden zápas nakoniec neodohral. Tabuľku sme aktualizovali.

Rastamani -Sharks 4:8

Tímu Sharks sa nevydaril vstup do zápasu, keď už po poldruha minúte prehrávali 2:0. Rastamani patria medzi favoritov súťaže, ale Sharks v ďalších minútach zápasu za súperom nezaostal, podarilo sa im vyrovnať a nakoniec vysoko zvíťazili v pomere 8:4.

Fools- Dravce 6:5

Dravce počas prvého polčasu viedli 1:3, ale Fools skvelou gólovou kanonádou získal vedenie na svoju stranu- 4:3. Dravce sa však nevzdali a bojovali ďalej. Podarilo sa im vyrovnať stav na 5:5. Dramatický zápas nakoniec dve minúty pred koncom rozhodol Fools, keď presnou strelou zvýšil na 6:5. Napriek koncovému tlaku Dravce už nedokázali vyrovnať, a tak Fools vyhral jednogólovým rozdielom.