TOP 10 tresty BAM 2.ligy

TRESTY

Napísal: Administrator Kategória: 2.liga
Uverejnené 27. marec 2013 Prečítané: 1341x

foto 001Uplynulý víkend sme sledovali až osem zaujímavých stretnutí II.ligy – Bratislava.
Treba povedať, že v porovnaní so štatistikami sa zrodilo niekoľko zaujímavých výsledkov.

Predvíkendovú prognózu si môžete prečítať tu.
Sobota
FBC Jánošíkovi zbojnícivs. ŠK SeaHorses Bratislava 6:8 (1:2; 3:1; 2:5)
Úvodným bol súboj Jánošíkov, ktorých forma momentálne upadá, a Seahorses, ktorých gradujúca forma vyšvihla až na piatu priečku. Na zápas sme sa dostali v tretej tretine za stavu 4:4. Jánošíci mali v 48. minúte početnú výhodu o jedného hráča, ktorú však napriek mnohým príležitostiam nezužitkovali. Takmer okamžite po návrate hráča z trestnej lavice prišli chvíle Seahorses, keď v priebehu piatich minút vsietili štyri krásne góly. Jánošíci už iba korigovali na konečných 6:8. Jánošíci boli v tomto zápase vylúčení iba trikrát, čo je skvelá tendencia. Prajeme im aby svoj obľúbený herný štýl „diamant" používali s každým zápasom menej a menej.

Snipers Bratislava ,,B"vs. 1. SC Malacky 10:4 (1:1, 7:1, 2:2)
V zápase s favorizovaným Béčkom Snipers Malacky neprekvapili. V behavom zápase držali malacky krok iba v prvej tretine, kedy dokázali reagovať na úvodných gól domácich. V druhej tretine však prišli smrtiace kombinácie Sniperov, ktorí rozobrali Malacky šiestimi gólmi v druhej tretine. V tretej tretine sa už iba dohrávalo. Sniperi si zobrali povinné dva body a Malacky imperatív víťazstva nad Modrou v nedeľnom zápase.

Snipers Bratislava ,,A"vs. FBC 11 Trnava 8:8 (5:4, 1:3, 2:1)
Posledné tri vzájomné merania dvoch najväčších kandidátov na prvenstvo skončili 6:6. Túto skvelú tendenciu si súperi zachovali a pred takmer päťdesiatkou divákov podporovaných hudbou a bufetom sa zrodila ďalšia remíza v pomere 8:8. Sniperi sa rýchlo ujali vedenia 4:1 , Trnava však pre dobro napínavosti zápasu otriasla. Hralo sa skutočné derby, kde sa skóre prelievalo z jednej strany na druhú. Po deľbe bodov už môže Trnava iba čakať na 2 zaváhania Snipers, ktoré však nikto nepredpokladá...

ŠK Lido Bratislava ,,B"vs. Legistlatívna smršť Bratislava 10:5
Lido „B" si doma s prehľadom poradilo s Legislatívnou smršťou. Vyšvihlo sa tak na tretiu priečku pred Seahorses a zároveň zahatalo cestu Legislatívnej smršti do Play-off. Legislatívna Smršť by musela zvíťaziť nad Zbojníkmi, čo nie je ľahká úloha, v poslednom súboji zvíťaziť doma s Modrou rozdielom aspoň 12 gólov, a zároveň Modra by musela prehrať vo všetkých 6 zostávajúcich zápasoch.

Nedeľa
FBC Blueberries Modravs. 1. SC Malacky 10:9 (1:2, 4:3, 5:4)
Malacky zázrak so Snipers B neurobili, a do zápasu s Modrou vstupovali s nutnosťou výhry. V jednom z najdôležitejších súbojov nastala ošemetná situácia s rozhodcami.
Tu sú vyjadrenia hráčov:
Michal Benčúrik(kapitán Modry, 1+2): „Na zápas sa nám nedostavili rozhodcovia a po dohode oboch tímov to odpískal jeden zranený hráč Modry, ktorý pískal svoj prvý zápas. Čiže zápas to bol dosť stresujúci...Celky boli vyrovnané a šťastie sa priklonilo na stranu Modry, ktorá zdolala malacky 10:9. Padali pekné góly na oboch stranách po pekných akciách takže bolo na čo pozerať."
Peter Hodovský (1G+4A) : „Chlapec pískal sám a vraj prvý krát...navyše bol z Modry takže to bolo veselé niekedy...Takže sme sa už rozlúčili aj s teoretickou šancou na play-off...aj keď by sme si to ani nezaslúžili zato, čo predvádzame niekedy (smiech)...Škoda tesnej prehry."

ŠK Lido Bratislava ,,B"vs.Snipers Bratislava ,,B" 5:2
V defenzívne orientovanej bitke malo trochu prekvapujúco navrch Lido B, Ktoré obralo Snipers B o dôležité body v boji o druhú priečku. A zahniezdilo sa na 3. priečke.

ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" vs. FBC Jánošíkovi zbojníci 5:3
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B"vs. Snipers Bratislava ,,B" 7:13 (2:2, 1:9, 4:2)
Otázka pred víkendom znela: „Koľko toho Dragons „B" počas vyše mesačnej pauzy natrénovalo?"Odpoveď: Po víkende to vyzerá, že celkom dosť!
Najprv si poradili so zbojníkmi tesne 5:3 a v poobednom zápase spŕškou ôsmych gólov v priebehu siedmych minút poslali do smútku aj Snipers „B". Stačí im už iba zaváhanie Malaciek, resp. jedno víťazstvo aby si zaistili účasť v play-off.

Otázka na ďalší víkend: Využije Dragons hráčov Áčka, ktorí v nedeľu vypadli z play-off extraligy?

Tabulka-normal01

Tabuľky na pravej strane ešte nie sú upravené.

Autor: Ondrej Balák, foto: ilustračné

Sobota

FBC Jánošíkovi zbojnícivs. ŠK SeaHorses Bratislava                            6:8 (1:2; 3:1; 2:5)

Úvodným bol súboj Jánošíkov, ktorých forma momentálne upadá, a Seahorses, ktorých gradujúca forma vyšvihla až na piatu priečku. Na zápas sme sa dostali v tretej tretine za stavu 4:4. Jánošíci mali v 48. minúte početnú výhodu o jedného hráča, ktorú však napriek mnohým príležitostiam nezužitkovali. Takmer okamžite po návrate hráča z trestnej lavice prišli chvíle Seahorses, keď v priebehu piatich minút vsietili štyri krásne góly. Jánošíci už iba korigovali na konečných 6:8. Jánošíci boli v tomto zápase vylúčení iba trikrát, čo je skvelá tendencia. Prajeme im aby svoj obľúbený herný štýl „diamant“ používali s každým zápasom menej a menej.

Snipers Bratislava ,,B"vs. 1. SC Malacky                                    10:4 (1:1, 7:1, 2:2)

V zápase s favorizovaným Béčkom Snipers Malacky neprekvapili. V behavom zápase držali malacky krok iba v prvej tretine, kedy dokázali reagovať na úvodných gól domácich. V druhej tretine však prišli smrtiace kombinácie Sniperov, ktorí rozobrali Malacky šiestimi gólmi v druhej tretine. V tretej tretine sa už iba dohrávalo. Sniperi si zobrali povinné dva body a Malacky imperatív víťazstva nad Modrou v nedeľnom zápase.

Snipers Bratislava ,,A"vs. FBC 11 Trnava                                              8:8 (5:4, 1:3, 2:1)

Posledné tri vzájomné merania dvoch najväčších kandidátov na prvenstvo skončili 6:6. Túto skvelú tendenciu si súperi zachovali a pred takmer päťdesiatkou divákov podporovaných hudbou a bufetom sa zrodila ďalšia remíza v pomere 8:8. Sniperi sa rýchlo ujali vedenia 4:1 , Trnava však pre dobro napínavosti zápasu otriasla. Hralo sa skutočné derby, kde sa skóre prelievalo z jednej strany na druhú. Po deľbe bodov už môže Trnava iba čakať na 2 zaváhania Snipers, ktoré však nikto nepredpokladá...

ŠK Lido Bratislava ,,B"vs. Legistlatívna smršť Bratislava                    10:5 (    ,     ,      )

Lido „B“ si doma s prehľadom poradilo s Legislatívnou smršťou. Vyšvihlo sa tak na tretiu priečku pred Seahorses a zároveň zahatalo cestu Legislatívnej smršti do Play-off. Legislatívna Smršť by musela zvíťaziť nad Zbojníkmi, čo nie je ľahká úloha, v poslednom súboji zvíťaziť doma s Modrou rozdielom aspoň 12 gólov, a zároveň Modra by musela prehrať vo všetkých 6 zostávajúcich zápasoch.

Nedeľa

FBC Blueberries Modravs. 1. SC Malacky                                              10:9 (1:2, 4:3, 5:4)

Malacky zázrak so Snipers B neurobili, a do zápasu s Modrou vstupovali s nutnosťou výhry. V jednom z najdôležitejších súbojov nastala ošemetná situácia s rozhodcami.

Michal Benčúrik(kapitán Modry, 1+2): Na zápas sa nám nedostavili rozhodcovia a po dohode oboch tímov to odpískal jeden zranený hráč Modry, ktorý pískal svoj prvý zápas. Čiže zápas to bol dosť stresujúci...Celky boli vyrovnané a šťastie sa priklonilo na stranu Modry, ktorá zdolala malacky 10:9. Padali pekné góly na oboch stranách po pekných akciách takže bolo na čo pozerať.“

Peter Hodovský (1G+4A) : „Chlapec pískal sám a vraj prvý krát...navyše bol z Modry takže to bolo veselé niekedy...Takže sme sa už rozlúčili aj s teoretickou šancou na play-off...aj keď by sme si to ani nezaslúžili zato, čo predvádzame niekedy (smiech)...Škoda tesnej prehry.“

ŠK Lido Bratislava ,,B"vs.Snipers Bratislava ,,B"                                 5:2 ()

V defenzívne orientovanej bitke malo trochu prekvapujúco navrch Lido B, Ktoré obralo Snipers B o dôležité body v boji o druhú priečku. A zahniezdilo sa na 3. priečke

ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B“ vs. FBC Jánošíkovi zbojníci       5:3

ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B"vs. Snipers Bratislava ,,B"           7:13 (2:2, 1:9, 4:2)

Otázka pred víkendom znela: „Koľko toho Dragons „B“ počas vyše mesačnej pauzy natrénovalo?“Odpoveď: Po víkende to vyzerá, že celkom dosť!

Najprv si poradili so zbojníkmi tesne 5:3 a v poobednom zápase spŕškou ôsmych gólov v priebehu siedmych minút poslali do smútku aj Snipers „B“. Stačí im už iba zaváhanie Malaciek, resp. jedno víťazstvo aby si zaistili účasť v play-off.

Otázka na ďalší víkend: Využije Dragons hráčov Áčka, ktorí v nedeľu vypadli z play-off extraligy?