Tabuľka BAM 2.ligy

TABULKA

TOP 10 body BAM 2.ligy

BODY

TOP 10 tresty BAM 2.ligy

TRESTY

Logo-reklama

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Ivana Repatá Kategória: 2.liga
Uverejnené 12. apríl 2013 Prečítané: 1184x
Vytlačiť

foto-271-titulkaVíkend je už tu a po trojtýždňovej šibačkovej odmlke sa dočkáme veľkej porcie zápasov. Tak sa pozrime, čo nás čaká a neminie.


Legislatívna Smršť - Blueberries Modra 10:11
Na úvod jeden dôležitý súboj o play-off, ktorý je už za nami. Legislatívna smršť v ňom podľahla Modre v dramatickom stretnutí v pomere 10:1. Legislatívna smršť tak prišla aj o teoretickú možnosť účasti v play-off a bez ohľadu na výsledok svojho posledného zápasu skončí na predposlednom 10. mieste.

FBC 11 Trnava - Blueberries Modra 13.4. 10:00 MŠH, Trnava
Tímu z Trnavy už stačí jediné víťazstvo na potvrdenie konečnej druhej priečky v základnej časti. Modra naopak potrebuje ešte dva body alebo prehru Malaciek pre definitívu účasti v play-off.


Snipers Bratislava - Snipers Bratislava B 13.4. 11:00 Elán, Bratislava Snipers

 

Bratislava B - Snipers Bratislava 13.4. 13:00 Elán, Bratislava
Skutočne málo vídaná situácia nastane za Tromi vežami, kde sa v jeden deň stretnú v dvojzápase A a B tímy Sniperov. Ak by A tím podľahol svojmu ambicióznemu béčku v oboch dueloch, na prvej pozícií by sa veľmi nečakane ocitla Trnava. V takýto scenár však nikto ani nedúfa. V zostave Snipers sa objaví aj nová akvizícia Roman Gunther, ktorý je známy z pôsobenia pod vlajkou LIDO.

Jánošíkovi zbojníci - 1.SC Malacky 13.4. 19:15 Elán, Bratislava
Malacky nastúpia proti Zbojníkom s nožom na krku, nakoľko si stratu bodov už nemôžu dovoliť. Jánošíci už dlho nepodali zodpovedajúci výkon, takže šanca na dva body tu je. FBK Jokers - ŠK Seahorseas Bratislava 14.4. 17:30 Staré Grunty, BA
Morské koníky nakuknú do vysokej nadmorskej výšky, keď si prídu na Staré Grunty pre povinné dva body do tabuľky. Jokers stále čakajú na prvé víťazstvo v súťažnom ročníku. Podarí sa im práve na domácej pôde prelomiť nepriaznivú bilanciu?


Dragons Ružinov B - ŠK Seahorseas Bratislava 15.4. 20:00 Elán, Bratislava
Potvrdí Dragons formu z predošlých zápasov aj proti silnému súperovi Seahorses? Akú rolu zohrá únava väčšinou pracujúcich Morských koníkov, proti oddýchnutým mladíkom? To sa dozvieme v pondelok v noci v hale Elán.