Tabuľka BAM 2.ligy

TABULKA

TOP 10 body BAM 2.ligy

BODY

TOP 10 tresty BAM 2.ligy

TRESTY

Logo-reklama

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: 2.liga
Uverejnené 06. máj 2013 Prečítané: 1169x
Vytlačiť

Bam2-iViacero zaujímavých stretnutí sme mali možnosť vidieť v Bratislavskej Lige, z ktorej vzíde jeden budúcoročný účastník prvej ligy.

 

Snipers Bratislava ,,A" - ŠK Lido Bratislava ,,B" 14:1 (3:0, 4:0, 7:1)

Ostrostrelci jednoznačne zvíťazili s Lido „B" a s jednozápasovým predstihom oslavujú prvenstvo v základnej časti. Za súpera vo štvrťfinále budú mať jedného z dvojice Modra/Dragons B. V prípade, že by chceli Modre v súboji o 7. Priečku pomôcť, môže tak urobiť v ich vzájomnom zápase 5. Mája.

FBC Jánošíkovi zbojníci - Legistlatívna smršť Bratislava 14:3

Jánošikovi Zbojníci potvrdili rastúcu formu a s prehľadom získali dva body proti súperovi bez motivácie. V zostávajúcich zápasoch to bude bitka o tretie miesto na diaľku so Seahorses a Snipers B.

FBC Jokers - Snipers Bratislava ,,B" 2:7

V nedeľu sa na Starých Gruntoch Jokeri vo svojejderniére pokúsili o čo najlepší výsledok. Treťou priečkou motivovaní Snajperi si však poradili a odniesli si povinné dva body...

Snipers Bratislava ,,B" - ŠK SeaHorses Bratislava 5:9 ( 2:3, 2:2, 1:4 )

V najdôležitejšom a zároveň najdramatickejšom zápase víkendu si Seahorses poradili s Béčkom Snajperov. Po tomto zápase majú Seahorses istotu najhoršieho piateho miesta, keď predstihnúť ich môžu už iba Jánošíkovi zbojníci a Snipers B,ktorých vzájomný zápas so Seahorses je v štádiu posudzovania pre údajný nepovolený štart hráča Seahorses.

FBC 11 Trnava - ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 7:3 (4:3 ; 2:0 ; 1:0 )
Trnava sa snažila predovšetkým o dobrú reklamu pred play-off. Hráči Trnavy nastúpili po dlhšej tréningovej odmlke, navyše bez dvoch obrancov a tým pádom v značne improvizovanej zostave. Dragons si priviedol aj posily z A tímu. Začiatok zápasu podchytil Dragons a po desiatich minútach bolo 0:3. Trnava však zareagovala rošádami v líniách, čo sa jej vyplatilo a podobne ak v poslednom zápase s Modrou, zvrátila ešte do konca tretiny na 4:3. Hralo sa kvalitné a pomerne vyrovnané stretnutie, ale nakoľko Trnavu podržal skvelý brankár Jaroslav Švec, góly padali už iba na strane hostí.Po tejto strate bodov sa už Dragons nemôže posunúť vyššie ako na súčasné 7. Miesto. Ak neklesne v prvom kole Play-off narazí práve na Trnavu.

ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" - 1. SC Malacky 18:8
V pondelok večer sa Dragons predstavilv pozícií silnejšieho tímu, navyše proti Malackám s už nemennou pozíciou v tabuľke. V súboji podľa očakávaní zvíťazil v pomere 18:8 a s trojbodovým náskokom bude sledovať, ako sa Modra popasuje v posledných dvoch zápasoch s vysoko favorizovanými Jánošíkmi a Snajpermi...

ZOSTÁVAJÚCE ZÁPASY ZÁKLADNEJ ČASTI:
43 04.05.2013 FBC Jánošíkovi zbojníci - Snipers Bratislava ,,B"
44 05.05.2013 FBC Blueberries Modra - Snipers Bratislava ,,A"
45 11.05.2013 FBC Jánošíkovi zbojníci - FBC Blueberries Modra