TOP 10 tresty BAM 2.ligy

TRESTY

Napísal: Administrator Kategória: 2.liga
Uverejnené 07. jún 2013 Prečítané: 1086x

vitazBAMFBC 11 Trnava - Snipers Bratislava 9:10 (5:4, 1:4, 3:2), Góly: Vanta Matej, Fačkovec (Duran), Matuška(Sztruhár), Sztruhár(Vanta Matej, Duran(Tisoň), Zelenák(Duran), Fačkovec(Ševčík), Sztruhár( Vanta), Sztruhár( Duran)- Roziak (Gunther),Weinštuk(Banga), Banga( Slušný), Rieger( Gunther), Banga(Chvála), Chvála(Banga),Daníček, Banga(Weinštuk), Weinštuk (Sedláček), Weinštuk (Banga)

Do zápasu lepšie vykročilo Snipers, keď už v 24. sekunde Roziak otvoril skóre. Prvá tretina pokračovala v šialenom tempe, keď v nej padlo až 9 gólov. Snipers aj napriek vedeniu 3:1 tretinu prehralo 5:4. Hostia po príhovore od trénera zapli na vyššie obrátky a otočili z 5:4 na 7:5 vo svoj prospech. Trnava stihla v presilovke dotiahnuť na rozdiel jedného gólu, ale Banga vrátil dvojgólové vedenie na stranu Snipers a po druhej tretine svietilo na svetelnej tabuli skóre 8:6 pre Snipers. Tretia tretina začala ďalším gólom hostí, keď v druhej minúte upravil 9:6 výborne hrajúci Weinštuk. Trnava si chcela vynútiť tretí rozhodujúci zápas a robila všetko preto, keď po brejku upravila 7:9 a následne po štandardnej situácii na 8:9. Dve minúty na to Weinstuk dovŕšil hetrik a bolo 10:8 pre hostí. Trnava ešte skúsila hru bez brankára a minútu a pol pred koncom Sztruhar peknou strelo znížil vedenie hostí len na jeden gól. Trnava pokračovala v hre bez brankára, keď mohol Banga rozhodnúť o postupe, ale trafil tyčku. Dokonca stretnutia sa už nič neudialo a tak sa Snipers pred zaplnenou halou mohlo radovať z prvého miesta. Len pripomeniem že Snipers hra túto ligu tri roky a zakaždým získalo len striebro a tak zlato bolo pre mnohých hráčov veľkým zadosťučinením.