Tabuľka BAM 2.ligy

TABULKA

TOP 10 body BAM 2.ligy

BODY

TOP 10 tresty BAM 2.ligy

TRESTY

Logo-reklama

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Ivana Repatá Kategória: Región Bratislava
Uverejnené 26. apríl 2013 Prečítané: 1146x
Vytlačiť

Skalica-play-off-stvrtfinale-3zapas 262Nadchádzajúci víkend nám v rámci bratislavskej odnože II. Ligy prinesie posledný živší víkend v základnej časti. Po zhodnotení troch výsledkov z uplynulého víkendu si o ňom čo to povieme.

FBC Blueberries Modra Modra - Snipers Bratislava ,,B" 5:8 ( 1:3, 1:3, 3:2 )

Modra odohrala veľmi dôležitý štvorbodový zápas so svojim tabuľkovým susedom - Béčkom Snajperov. Víťazstvo v ňom ju mohlo posunúť do boja o šiestu priečku. Snipers však dokázali potvrdiť rolu mierneho favorita a zvíťaziť. Modra si to teda na diaľku rozdá o siedmu priečku s B-tímom Ružinova.

ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" - Snipers Bratislava ,,A" 4:9 ( 0:3, 2:5, 2:2 )

Dragons „B" sa v rámci boja o tretiu pozíciu posilnilo o dvoch hráčov z extraligového A-tímu a pokúsil sa prekaziť predčasné oslavy prvenstva Áčku Snajperov. Ostrostrelci si však na Drakov posvietili a opraty zápasu nepustili z rúk. Snajperom tak chýba už len bod pre potvrdenie prvenstva v základnej časti.

ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" - FBC Jokers 18:5

O Deň neskôr sa Dragons ocitol v roli favorita v súboji s beznádejne posledným celkom túžiacim po prvej výhre v sezóne. V prípade víťazstva by sa Draci posunuli na siedmu priečku o bod pred Modru. Toto meranie prinieslo až nečakane hladký výsledok, keď Dragons zmietol Modru v pomere 18:5.

Snipers Bratislava ,,B" - ŠK SeaHorses Bratislava 27.4. 15:00 Elán, BA

Snipers Bratislava ,,A" - ŠK Lido Bratislava ,,B" 27.4. 17:00 Elán, BA FBC Jánošíkovi zbojníci - Legistlatívna smršť Bratislava 27.4. 19:00 Elán, BA

Trojzápas, ktorý nás čaká v Eláne doslova páchne bitkou o tretiu priečku. Uchádzať sa o ňu budú v "napínáku" Snipers „B" a Seahorses. O bod či dva sa pokúsi Lido. Uchmatnutie tretej priečky sa však očakáva vo večernom zápase v podaní Zbojníkov, ktorí by mali potrebné dva body uchmatnúť papierovo slabším Právnikom.

FBC Jokers - Snipers Bratislava ,,B" 28.4. N/A Staré Grunty

V nedeľu sa na Starých Gruntoch Jokeri vo svojej derniére pokúsia o čo najlepší výsledok. Treťou priečkou motivovaní Snajperi však neplánujú pustiť body zadarmo.

FBC 11 Trnava - ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 28.4. 15:00 MŠH Trnava

Trnava sa bude snažiť o dobrú reklamu pred play-off. Dragons si pravdepodobne privedie posily z A tímu a hoci ho povinnosť čaká až v pondelkovom súboji proti Malackám, očakáva sa kvalitný a napínavý súboj. Toto meranie síl bude mať špecifickú príchuť aj vďaka tomu, že tieto dva celky na seba veľmi pravdepodobne narazia už vo štvrťfinále play-off.