Tabuľka BAM 2.ligy

TABULKA

TOP 10 body BAM 2.ligy

BODY

TOP 10 tresty BAM 2.ligy

TRESTY

Logo-reklama

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Región Bratislava
Uverejnené 14. december 2012 Prečítané: 1202x
Vytlačiť

ba-szfbV bratislavskom regióne sa hrá viacero súťaží, a preto Vám v krátkosti prinášame výsledky mužskej druhej ligy a starších žiakov. V M2 je na čele priebežného hodnotenia Snipers Bratislava ,,A" a v starších žiakoch dominuje tím 1. SC Malacky.


V druhej mužskej lige sú na čele priebežného hodnotenia s desiatimi bodmi hráči Snipers Bratislava „A",
Poradie/názov klubu/Počet zápasov/Body

 

1. Snipers Bratislava ,,A" 5 10
2. FBC 11 Trnava 5 8
3. 1. SC Malacky 8 8
4. FBC Blueberries Modra 5 6
5. Snipers Bratislava ,,B" 5 6
6. ŠK SeaHorses Bratislava 6 6
7. ŠK Lido Bratislava ,,B" 5 4
8. ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 6 4
9. FBC Jánošíkovi zbojníci 2 2
10. Legistlatívna smršť -Bratislava 5 2
11. FBC JOKERS 4 0

Doterajšie výsledky v druhej mužskej lige:
Snipers Bratislava ,,A" ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 14 : 7
Snipers Bratislava ,,B" ŠK Lido Bratislava ,,B" 8 : 5

1. SC Malacky ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 6 : 9
Legistlatívna smršť -Bratislava Snipers Bratislava ,,A" 2 : 7
ŠK Lido Bratislava ,,B" FBC Blueberries Modra 7 : 5

Snipers Bratislava ,,A" 1. SC Malacky 10 : 7
Snipers Bratislava ,,B" Legistlatívna smršť -Bratislava 10 : 3
ŠK Lido Bratislava ,,B" FBC 11 Trnava 6 : 7

1. SC Malacky FBC JOKERS 12 : 4

FBC Jánošíkovi zbojníci ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 5 : 6

1. SC Malacky FBC Blueberries Modra 13 : 5

ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" FBC Blueberries Modra 7 : 9
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" FBC 11 Trnava 4 : 12
ŠK SeaHorses Bratislava FBC Jánošíkovi zbojníci 5 : 10

1. SC Malacky Legistlatívna smršť -Bratislava 9 : 3
Snipers Bratislava ,,A" ŠK SeaHorses Bratislava 10 : 8
Snipers Bratislava ,,B" FBC 11 Trnava 4 : 3
FBC JOKERS ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" :
FBC Blueberries Modra FBC Jánošíkovi zbojníci :

ŠK SeaHorses Bratislava ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 5 : 4

1. SC Malacky ŠK SeaHorses Bratislava 1 : 6
Legistlatívna smršť - Bratislava FBC 11 Trnava 3 : 8
FBC Blueberries Modra FBC JOKERS 8 : 7

1. SC Malacky FBC 11 Trnava 4 : 8
FBC JOKERS ŠK Lido Bratislava ,,B" 3 : 11

Snipers Bratislava ,,A" FBC JOKERS 11 : 2
Snipers Bratislava ,,B" FBC Blueberries Modra 8 : 10
ŠK SeaHorses Bratislava ŠK Lido Bratislava ,,B" 4 : 2

1. SC Malacky Snipers Bratislava ,,B" 10 : 5
FBC Jánošíkovi zbojníci Snipers Bratislava ,,A" :
Legistlatívna smršť - Bratislava ŠK SeaHorses Bratislava 9 : 5
FBC Blueberries Modra ŠK Lido Bratislava ,,B" :

 

Prinášame aj priebežné výsledky kategórie starších žiakov:
Poradie/názov klubu/Počet zápasov/Body

1. 1. SC Malacky 9 14
2. ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,A" 7 11
3. Snipers Bratislava 4 8
4. ŠK SeaHorses Bratislava 7 6
5. TJ Sokol Gajary 4 5
6. VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 3 3
7. ŠK FBK Bogdau Stupava 4 3
8. ŠK Lido Bratislava 5 2
9. ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 5 2
10. FBC Blueberries Modra 6 0

Doterajšie oficiálne výsledky sú tu:

FBC Blueberries Modra ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,A" 0 : 19
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 1. SC Malacky 4 : 4
ŠK FBK Bogdau Stupava Snipers Bratislava 0 : 10
FBC Blueberries Modra ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 1 : 6

ŠK Lido Bratislava ŠK FBK Bogdau Stupava 0 : 10
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,A" Snipers Bratislava 1 : 7
ŠK Lido Bratislava 1. SC Malacky 1 : 11
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" TJ Sokol Gajary 1 : 9
ŠK Lido Bratislava FBC Blueberries Modra 14 : 0

ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,A" ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 15 : 2
ŠK Lido Bratislava ŠK SeaHorses Bratislava 5 : 7
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,A" VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 7 : 3
ŠK Lido Bratislava Snipers Bratislava 0 : 9
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,A" 1. SC Malacky 3 : 2

1. SC Malacky ŠK SeaHorses Bratislava 7 : 5
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,A" ŠK FBK Bogdau Stupava 3 : 3
1. SC Malacky TJ Sokol Gajary 2 : 2
ŠK SeaHorses Bratislava FBC Blueberries Modra 10 : 1
1. SC Malacky ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" 9 : 1

ŠK SeaHorses Bratislava TJ Sokol Gajary 1 : 5
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,B" VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 3 : 14
1. SC Malacky FBC Blueberries Modra 14 : 1
ŠK SeaHorses Bratislava Snipers Bratislava 1 : 17

1. SC Malacky ŠK SeaHorses Bratislava 5 : 0
ŠK Dragons Ružinov Bratislava ,,A" ŠK FBK Bogdau Stupava 6 : 4
ŠK SeaHorses Bratislava FBC Blueberries Modra 6 : 2
1. SC Malacky TJ Sokol Gajary 2 : 1