Napísal: Administrator Kategória: Región Západ
Uverejnené 31. január 2013 Prečítané: 1162x

dorastPočas uplynulého víkendu sa odohralo 1.kolo prvej ligy dorasteniek, kde sa pre chorobu napokon odohrali len dve stretnutia.

V sobotu sa v Topoľčanoch uskutočnilo 1.kolo ligy vo florbale dorasteniek – západ. Na 1.kolo nenastúpili dievčatá M– Šport Trenčín a Partizánske pre chrípku. Dievčatá z Nemšovej pricestovali na dvojzápas s dvadsiatimi hráčkami, keď ešte 1/3 ostala doma. Florbalový klub Nemšová je jediný ženský klub na Slovensku, ktorý prihlásil do mládežníckych súťaží viacero kategórií: prípravka, mladšie žiačky, staršie žiačky, dorastenky, juniorky. Je len na škodu veci, že napokon sa niektoré kategórie vôbec neotvorili.

ŠK Rebels 91 Topoľčany – NTS FK – ZŠ Nemšová 0:6 (0:0,0:3,0:3), Góly:Zajacová 2,Haljaková,Daňová,Uherková,ĎuríkováV.

Len prvú tretinu dokázali domáce hráčky držať krok s Nemšovou. S pribúdajúcimi minútami sa prejavili väčšie skúsenosti Nemšovej, ktorá zaslúžene vyhrala.

NTS FK – ZŠ Nemšová – ŠK Rebels 91 Topoľčany 7:0 (4:0,1:0,2:0) Góly:Haljaková 6 , Zajacová

V druhom zápase Nemšová od začiatku zápasu zatlačila súpera a bolo len otázkou skóre ako sa zápas skončí. Topoľčany podnikali rýchle protiútoky, ale nepresne zakončovali. Za zmienku stoja dve vychytané nuly, v podaní brankárky Nemšovej Denisy Patkovej .