Logo-reklama

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Juraj Chovanec Kategória: SKFL
Uverejnené 23. marec 2013 Prečítané: 1495x
Vytlačiť


mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skalická mestská florbalová liga vyhlasuje nábor na sezónu 2013/2014!

 

 

 

 

 

Skalická mestská florbalová liga vyhlasuje nábor na sezónu 2013/2014! Záujemcovia majú možnosť prihlásiť sa do 30. apríla 2013 na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Mužstvá, ktoré majú záujem zúčastniť sa už v poradí tretieho ročníka Skalickej mestskej florbalovej ligy, musia poslať záväznú prihlášku do 30. apríla 2013 na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Prihláška bude prijatá len vtedy, ak záujemcovia uvedú nasledovné informácie:

- meno a priezvisko kapitána a vedúceho tímu (spolu s kontaktom: email a číslo mobilného telefónu)
- názov mužstva (nesmie obsahovať vulgárne slová a nesmie presiahnuť 30 znakov)

 

Vzhľadom na veľký záujem sa vedenie Skalickej mestskej florbalovej ligy rozhodlo, že do novej sezóny pozmení celkový počet mužstiev a s ním spätý systém ligy. Od novej sezóny sa liga rozdelí na dve tabuľky po siedmich mužstvách, čím sa celkový počet tímov navýši na číslo štrnásť. Každý celok odohrá 26 stretnutí v základnej časti (2x6 zápasov s mužstvami z jednej tabuľky, 2x7 zápasov s mužstvami z druhej tabuľky). Po odohratí základnej časti sa bude postupovať nasledovne: posledné dva celky v obidvoch tabuľkách, teda mužstvá, ktoré sa umiestnili na siedmom mieste, pôjdu do baráže. Pre tímy, ktoré skončili na piatom a šiestom mieste sa sezóna skončí. Do vyraďovacích bojov teda postúpia mužstvá, ktoré sa v tabuľke umiestnili na prvej až štvrtej priečke. Štvrťfinálové dvojice sa vytvoria systémom A1-B4, B1-A4, A2-B3, B2-A3. Dodajme ešte, že kvôli nepárnemu počtu tímov v tabuľke bude každý jeden celok stáť vždy siedmy zápas v poradí, pre upresnenie, každý siedmy víkend bude mať voľno. Z celkového hľadiska to bude vyzerať tak, že v nedeľu sa odohrá šesť zápasov tak ako doteraz s tým, že stáť budú vždy dve mužstvá (teda z každej tabuľky jedno). Losovanie do skupín bude prebiehať nasledovne: najlepšia šestica tímov v sezóne 2012/2013, menovite Olmeca Team Skalica, Uragán Senica, Wise Monkeys, G-Tigers, Mlátičky a Bolts budú rozdelení po troch do každej skupiny vylosovaním si písmien A alebo B (čísla, ktoré majú len informačný charakter a slúžia len pre rozpis zápasov, im budú pridelené podľa umiestnenia po základnej časti 2012/2013). Ostatné tímy si budú losovať písmená s číslami, teda A4, B4 a tak ďalej.

Dvanásť mužstiev, konkrétne Olmeca Team Skalica, Uragán Senica, Wise Monkeys, G-Tigers, Mlátičky, Bolts, ŠpelunCrew, FC Bukekela, FBC Letničie, FBC Sokol Skalica, SI Kings a Red Rebels majú účasť v treťom ročníku Skalickej mestskej florbalovej ligy istú. Musia ju však potvrdiť oficiálnou prihláškou.V prípade, že sa do ligy prihlási viac ako štrnásť mužstiev, teda ak sa k stávajúcej dvanástke pridajú ďalšie tri tímy a viac, bude sa hrať baráž. Zúčastnia sa jej všetky mužstvá, ktoré sa uchádzajú o účasť v lige, no doposiaľ v nej nefigurovali. Postúpia len dva tímy. Podrobnosti o prípadnej baráži prinesieme počas prvého májového týždňa tak, aby mali tímy čas sa na ňu pripraviť. Počet prihlásených mužstiev budeme aktualizovať.

 

Skalická mestská florbalová liga vyhlasuje popri nábore nových mužstiev aj nábor na nových rozhodcov. Ak poznáte niekoho, kto by mal záujem, chuť a čas túto prácu vykonávať, dajte nám vedieť! Pre prípadných uchádzačov sprostredkuje liga prípravný kurz a pokúsi sa im pomôcť tak, aby do septembra boli na sto percent pripravení. Za rozhodovanie zápasov dostane každý rozhodca odmenu, tak ako je tomu aj v tomto ročníku. Pre bližšie info nás konktaktujte na emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

http://www.skfl.sk/sk/

https://www.facebook.com/Skalickamestskaflorbalovaliga