Napísal: Juraj Chovanec Kategória: SKFL
Uverejnené 24. apríl 2013 Prečítané: 990x

537969 645114902172268 572197030 nV Skalici spoznali prvého finalistu...

V nedeľu, 21. apríla 2013, sa v Skalici odohralo už štvrté kolo semifinále mestskej florbalovej ligy. V prvom zápase, kedy sa stretli Bolts a Uragán Senica, sme boli opäť svedkami kvalitnej hry s množstvom šancí na oboch stranách. Domáci takpovediac vyškolili hostí zo streleckej efektivity. Hostia, hnaní túžbou zvrátiť nepriaznivý stav, tlačili modro-bielych v závere stretnutia, ale svoj nápor nedokázali zúžitkovať. Bolts sa teda stali prvým postupujúcim mužstvom do finále a momentálne majú jeden víkend k dobru. V druhom zápase sa proti sebe postavili Olmeca a Mlátičky. Hostia v minulom kole nevyužili výhodu mečbalu a tak sa v tomto zápase pokúsili o reparát. Je treba povedať, že začiatok a vlastne celá prvá tretina bola len v ich réžii, pretože svojho súpera tlačili a po prvej dvadsaťminútovke viedli v pomere 6:1. Ktovie, čo si domáci povedali počas prestávky, ale tak či tak sa im podaril ten istý kúsok ako v minulom zápase - dokonalý obrat. Tým myslím výhru 8:1 v druhej tretine a dalo by sa povedať, že tá rozhodla o celom stretnutí, pretože v poslednej časti duelu už bola hra vyrovnaná a hosťom sa nepodarilo s výsledkom nič urobiť. Ku koncu zápasu sa žlto-čierni síce prebudili a začali vyvíjať tlak na domácich, ale k obratu už to nestačilo. Ďalšiu nedeľu, 28. apríla 2013, je na programe posledné rozhodujúce kolo tejto série. Obe mužstvá už nemajú čo stratiť, určite to bude napínavý zápas!

Mlátičky - Olmeca Team Skalica 14:10

(stav série 2:2)

Bolts - Uragán Senica 9:8

(konečný stav série 3:1)

Posledné sekundy zápasu Bolts - Uragán Senica...