Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

    Mužská 1.liga Sezóna 2012 - 2013

    Print

    1. dvojkolo

    22-09-2012 08:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA "B"
    FBC Grasshoppers AC UNIZA "B" 13 : 4ŠK Hargašova Záhorská Bystrica
    Gól Milan Lietava1  1Gól Michal Klas
    Gól Dávid Dudek1  2Gól Martin Kubovič
    Gól Jakub Dorčík5  1Gól Denis Jakubík
    Gól Marián Hruška1  1Asistencia Šimon Dudík
    Gól Mário Ďurnák3  2Asistencia Erik Rác
    Gól Vavrich Píztár2  1Asistencia Lucien Haraslín
    Asistencia Roman Badura1    
    Asistencia Dávid Dudek1    
    Asistencia Roman Masarovič2    
    Asistencia Marián Hruška1    
    Asistencia Michal Hrín2    
    Asistencia Marek Koščo3    
    Asistencia Lukáš Kozaňák1    
    Asistencia Filip Vaško1    
    13:4
    ŠK Hargašova Záhorská Bystrica
    22-09-2012 08:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra7 : 7VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B"
    Gól František Šiška1  1Gól Marek Jurčo
    Gól Ján Trajteľ2  2Gól Michal Kosík
    Gól Stanislav Fulier1  1Gól Milan Schwarzbacher
    Gól Emil Šatan1  1Gól Roman Sklenica
    Gól Emil Šatan1  1Gól J. Velčický
    Gól Branislav Ocelík1  1Gól Jakub Giret
    Asistencia František Šiška2  1Asistencia Marek Jurčo
    Asistencia Róbert Kováčik2  1Asistencia Michal Kosík
    Asistencia Ľubomír Klosík1  1Asistencia Roman Sklenica
    Asistencia Dalibor Škrabal1  2Asistencia J. Velčický
    7:7
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B"
    22-09-2012 08:00 FBC 09 Lipany
    FBC 09 Lipany6 : 7N-SPORT Zvolen
    Gól Michal Mihalík1  1Gól Matej Rybár
    Gól Michal Mihalík1  1Gól Matej Rybár
    Gól Miroslav Surmík1  1Gól Peter Jach
    Gól Miroslav Surmík1  1Gól Peter Jach
    Gól Jozef Kpíš1  1Gól Peter Jach
    Gól Jozef Kpíš1  1Gól Peter Jach
    Asistencia Roman Gergelčík1  1Gól Peter Jach
    Asistencia Michal Mihalík1  1Asistencia Kamil Kleniar
    Asistencia Anton Matľák1  1Asistencia Jozef Gonda
    Asistencia Ján Motešický1  1Asistencia Jozef Gonda
    Asistencia Matúš Gergelčík1  1Asistencia Jozef Gonda
    Asistencia Dávid Gergelčík1  1Asistencia Lukáš Pohorelec
        1Asistencia Martin Výbošťok
    6:7
    N-SPORT Zvolen
    22-09-2012 08:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B"
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 7 : 3ŠK Hargašova Záhorská Bystrica
    Gól Marek Jurčo1  2Gól Šimon Dudík
    Gól Matúš Kromholc1  1Gól Martin Kubovič
    Gól Ivan Machovich1  1Asistencia Martin Kubovič
    Gól Jakub Giret1  1Asistencia Oliver Kubaský
    Gól Patrik Prikler1  1Asistencia Erik Rác
    Gól Adam Brna1    
    Asistencia Matúš Kromholc1    
    Asistencia Juraj Švábek2    
    Asistencia M. Karacsóny2    
    7:3
    ŠK Hargašova Záhorská Bystrica
    22-09-2012 08:00 N-SPORT Zvolen
    N-SPORT Zvolen1 : 6FBC Grasshoppers AC UNIZA "B"
    Gól Peter Jach1  1Gól Milan Lietava
    Asistencia Jozef Gonda1  2Gól Dávid Dudek
        1Gól Michal Hrín
        1Gól Marek Koščo
        1Gól Filip Vaško
        1Asistencia Milan Lietava
        1Asistencia Roman Badura
        1Asistencia Adam Hrín
    1:6
    FBC Grasshoppers AC UNIZA "B"
    22-09-2012 08:00 ŠK 1.FBC Trenčín "B"
    ŠK 1.FBC Trenčín "B" 12 : 2CVČ TIP-TOP Šaľa
    Gól D. Marienka1  1Gól Matej Vlček
    Gól M. Podmanický1  1Gól Martin Halász
    Gól J. Kollár2  1Asistencia Roman Mladý
    Gól M. Amrich1  1Asistencia Matej Vlček
    Gól N. Ondrášik3    
    Gól S. Bránik3    
    Gól D. Dobiaš1    
    Asistencia Dominik Podmanický1    
    Asistencia Dominik Podmanický1    
    Asistencia M. Podmanický2    
    Asistencia M. Amrich1    
    Asistencia M. Machara2    
    Asistencia N. Ondrášik2    
    Asistencia D. Dobiaš1    
    12:2
    CVČ TIP-TOP Šaľa
    22-09-2012 08:00 TJA-FbO Nižná
    TJA-FbO Nižná 5 : 4ŠK LIDO Prírodovedec
    Gól Tomáš Šroba1  2Gól Andrej Vasilenko
    Gól Timotej Dedinský1  1Gól Jozef Holíček
    Gól Tomáš Cvoliga1  1Gól O. Berdis
    Gól Peter Cuporák1  1Asistencia Andrej Kazimír
    Gól Matúš Meďzo1  2Asistencia Roman Günther
    Asistencia Erik Hujo2  1Asistencia Jozef Nemčovič
    Asistencia Timotej Dedinský1    
    Asistencia Tomáš Reguly1    
    Asistencia Peter Cuporák1    
    5:4
    ŠK LIDO Prírodovedec
    22-09-2012 08:00 TJ SOKOL Gajary
    TJ SOKOL Gajary 9 : 2M-ŠPORT Salming Trenčín
    Gól Vladimír Olekšák1  1Gól Richard Miko
    Gól Vladimír Olekšák1  1Gól Daniel Posuch
    Gól Lukáš Fiala1  1Asistencia Róbert Ševčík
    Gól Milan Hollý1  1Asistencia Peter Kerak
    Gól Martin Hýll1    
    Gól Martin Hýll1    
    Gól Tomáš Kujan1    
    Gól Tomáš Kujan1    
    Gól Patrik Knotek1    
    Asistencia Marek Fajkoš1    
    Asistencia Marek Fajkoš1    
    Asistencia Vladimír Olekšák1    
    Asistencia Martin Hýll1    
    Asistencia Martin Hýll1    
    Asistencia Patrik Knotek1    
    Asistencia Patrik Knotek1    
    9:2
    M-ŠPORT Salming Trenčín
    22-09-2012 08:00 CVČ TIP-TOP Šaľa
    CVČ TIP-TOP Šaľa3 : 9ŠK LIDO Prírodovedec
    Gól Ivan Pollák1  1Gól Matej Golan
    Gól Matej Vlček1  1Gól Matej Golan
    Gól Michal Dičér1  1Gól Andrej Vasilenko
    Asistencia Marek Haládik1  1Gól Andrej Vasilenko
    Asistencia Martin Halász1  1Gól Peter Štrbáň
    Asistencia Adam Kupec1  1Gól Jozef Holíček
        1Gól M. Uríček
        1Gól P. Paal
        1Gól P. Paal
        1Asistencia Andrej Kazimír
        1Asistencia Michal Vrabec
        1Asistencia Roman Günther
        1Asistencia Roman Günther
        1Asistencia Andrej Vasilenko
        1Asistencia Peter Štrbáň
        1Asistencia Jozef Holíček
        1Asistencia Jozef Holíček
    3:9
    ŠK LIDO Prírodovedec
    22-09-2012 08:00 M-ŠPORT Salming Trenčín
    M-ŠPORT Salming Trenčín4 : 15TJA-FbO Nižná
    Gól Róbert Ševčík1  2Gól Marek Feriac
    Gól Richard Miko1  1Gól Tomáš Šroba
    Gól Martin Revay1  1Gól Martin Latka
    Gól Daniel Posuch1  2Gól Šimon Zemančík
    Asistencia Róbert Ševčík2  2Gól Branislav Bulla
        2Gól Tomáš Cvoliga
        1Gól Denis Kakačka
        1Gól Patrik Bachan
        1Gól Marián Klimčík st.
        2Gól Tomáš Reguly
        2Asistencia Marek Feriac
        1Asistencia Tomáš Šroba
        3Asistencia Martin Latka
        1Asistencia Šimon Zemančík
        1Asistencia Branislav Bulla
        1Asistencia Denis Kakačka
        1Asistencia Patrik Bachan
        2Asistencia Marián Klimčík st.
        1Asistencia Peter Cuporák
    4:15
    TJA-FbO Nižná
    22-09-2012 08:00 TJ SOKOL Gajary
    TJ SOKOL Gajary6 : 7ŠK 1.FBC Trenčín "B"
    Gól Marek Fajkoš1  1Gól Dominik Podmanický
    Gól Marek Fajkoš1  2Gól D. Marienka
    Gól Miroslav Kurina1  1Gól J. Ondrášik
    Gól Vladimír Olekšák1  1Gól M. Podmanický
    Gól Vladimír Olekšák1  1Gól J. Kollár
    Gól Patrik Knotek1  1Gól N. Ondrášik
    Asistencia Marek Fajkoš1  1Asistencia Dominik Podmanický
    Asistencia Tomáš Kujan1  1Asistencia J. Kollár
    Asistencia Mário Blažek1  1Asistencia M. Amrich
        1Asistencia M. Machara
        1Asistencia M. Machara
        1Asistencia M. Machara
    6:7
    ŠK 1.FBC Trenčín "B"
    22-09-2012 08:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra 5 : 2FBC 09 Lipany
    Gól František Šiška1  1Gól Stanislav Huňady
    Gól Ľubomír Klosík1  1Gól Pavol Kocha
    Gól Stanislav Fulier1    
    Gól Dalibor Škrabal1    
    Gól Emil Šatan1    
    Asistencia Stanislav Fulier1    
    Asistencia Dalibor Škrabal1    
    Asistencia Emil Šatan1    
    5:2
    FBC 09 Lipany

    2. dvojkolo

    06-10-2012 08:00 N-SPORT Zvolen
    N-SPORT Zvolen4 : 9ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    Gól Peter Jach4  1Gól František Šiška
    Asistencia Martin Výbošťok4  1Gól Róbert Kováčik
        1Gól Dušan Štefánik
        2Gól Tomáš Žitný
        4Gól Emil Šatan
        1Asistencia František Šiška
        1Asistencia Ľubomír Klosík
        1Asistencia Stanislav Fulier
        2Asistencia Dalibor Škrabal
        2Asistencia Šimon Vontorčík
    4:9
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    06-10-2012 08:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA "B"
    FBC Grasshoppers AC UNIZA "B" 2 : 4VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B"
    Gól Michal Hrín1  2Gól Michal Kosík
    Gól Marek Koščo1  2Gól Roman Sklenica
    Asistencia Jakub Dorčík1  1Asistencia Ivan Machovich
    Asistencia Michal Hrín1  1Asistencia Juraj Švábek
        1Asistencia Roman Sklenica
        1Asistencia Patrik Prikler
    2:4
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B"
    06-10-2012 08:00 FBC 09 Lipany
    FBC 09 Lipany4 : 4ŠK Hargašova Záhorská Bystrica
    Gól Roman Gergelčík1  1Gól Michal Klas
    Gól Stanislav Huňady1  1Gól Martin Kubovič
    Gól Cyril Filipák1  1Gól Oliver Kubaský
    Gól Gorazd Tomáš1  1Gól Denis Jakubík
    Asistencia Michal Filipak1  1Asistencia Martin Kubovič
    Asistencia Miroslav Surmík2  1Asistencia Denis Jakubík
    Asistencia Ľuboš Ľaš1  1Asistencia Michal Benčurič
    4:4
    ŠK Hargašova Záhorská Bystrica
    06-10-2012 08:00 VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B"
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava "B" 10 : 7N-SPORT Zvolen
    Gól Marcel Illiť1  1Gól Jozef Gonda
    Gól Michal Kosík1  5Gól Peter Jach
    Gól Roman Sklenica4  1Gól Tomáš Petro
    Gól Jakub Giret3  2Asistencia Jozef Gonda
    Gól Patrik Prikler1  2Asistencia Miroslav Snopko
    Asistencia Michal Kosík3  1Asistencia Martin Výbošťok
    Asistencia Roman Sklenica1    
    Asistencia Jakub Giret1    
    Asistencia Patrik Prikler1    
    10:7
    N-SPORT Zvolen
    06-10-2012 08:00 ŠK Hargašova Záhorská Bystrica
    ŠK Hargašova Záhorská Bystrica8 : 10ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    Gól Michal Klas2  3Gól František Šiška
    Gól Adam Požgay1  1Gól Ján Trajteľ
    Gól Martin Kubovič2  2Gól Milan Štefánik
    Gól Oliver Kubaský2  2Gól Dušan Štefánik
    Gól Adam Fabianek1  1Gól Stanislav Fulier
    Asistencia Šimon Dudík2  1Gól Emil Šatan
    Asistencia Martin Kubovič2  1Asistencia František Šiška
    Asistencia Oliver Kubaský1  1Asistencia Matej Vojtek
    Asistencia Michal Benčurič1  1Asistencia Milan Štefánik
    Asistencia Adam Fabianek1  2Asistencia Dušan Štefánik
        1Asistencia Tomáš Žitný
        3Asistencia Stanislav Fulier
    8:10
    ŠK Slávia SPU DFA Nitra
    06-10-2012 08:00 M-ŠPORT Salming Trenčín
    M-ŠPORT Salming Trenčín4 : 9CVČ TIP-TOP Šaľa
    4:9
    CVČ TIP-TOP Šaľa
    06-10-2012 08:00 TJA-FbO Nižná
    TJA-FbO Nižná 16 : 4TJ SOKOL Gajary
    16:4
    TJ SOKOL Gajary
    06-10-2012 08:00 ŠK 1.FBC Trenčín "B"
    ŠK 1.FBC Trenčín "B" 9 : 7ŠK LIDO Prírodovedec
    9:7
    ŠK LIDO Prírodovedec

    Najbližšie kolo M1