Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Administrator Kategória: mex
Uverejnené 18. marec 2013 Prečítané: 1392x

hurikan stupava 10Víťaz základnej časti privítal v štvrťfinále play-off na domácej palubovke Stupavu. Hostia si na postup do play-off museli počkať až na dodatočné rozhodnutie ich neodohraného stretnutia s ATU. Práve tieto body im zaistili poslednú miestenku do vyraďovacích bojov a v nich narazili na lídra.

VŠK FTVŠ UK Bratislava – FBK Bogdau Stupava 10:4 (3:2, 1:1, 6:1) - stav série 1:0, góly: Vlášek 2, Kabát 2, Komačka 2, Purc, Seman, Martinak, Máder – Steinhubel 2, Belzár, Kubovič

Bratislavčania boli v role jasného favorita, ale tento predpoklad naplnili domáci až v tretej časti. Dovtedy sa hrala otvorená partia a Stupava držala krok s lídrom základnej časti. Hurikán už v druhej tretine naznačoval, že chce jednoznačne vyhrať, ale premenil len jednu z mnohých šancí. Rozuzlenie priniesla posledná tretina a v nej šesť gólov Bratislavy. Domáci sa teda ujali vedenia v sérii 1:0. Viac vo video reportáži Mareka Marušiaka.

VŠK FTVŠ UK Bratislava – FBK Bogdau Stupava 16:5 (6:2, 5:2, 5:1) stav série 2:0, góly: Vlášek (Komačka), Purc, Komačka, Vlášek (Martinák), Seman (Komačka), Komačka (Seman), Kabát (Purc), Kabát (Purc)P, Martinák (Vlášek), Máder - Šteinhubel, Slušný, Rác (Slušný), Slušný (Rác), Kubovič (Klas)

V druhom zápase otvárali skóre hostia, ale ešte do konca prvej časti sme vedeli, kto bude pánom na ihrisku. Domáci boli v porovnaní s prvým stretnutím efektívnejší hlavne v koncovke, čo bolo vidieť aj na skóre. V druhej časti sa obraz hry nezmenil a Hurikán držal kontrolu nad stretnutím. Stupava v každej tretine len upravovala výsledný stav, ktorý sa zastavil na čísle 16:5.

Hurikán doma nezaváhal a ujal sa v sérii vedenia 2:0. Na palubovke v Stupave tak bude líder základnej časti bojovať o účasť v semifinále.