Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Ivana Repatá Kategória: mex
Uverejnené 07. október 2013 Prečítané: 1638x

foto-1V sobotu sa odohralo 3.kolo MEX a my Vám prinášame jeho výsledky. Vysoké skóre vzniklo hneď v troch zápasoch. Stupava zdolala Novú Dubnicu, Dragons podľahol ATU Košiciam a Florko vysoko porazilo Nitru.

3. kolo

ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica : Tsunami Stupava 5:12 (1:2, 2:4, 2:6)

Prvá tretina bola pomerne vyrovnaná. Stupava si vytvorila v Novej Dubnici jednogólové vedenie. V ďalšej časti hry odskočila o tri góly a domáci išli do šatne za stavu 3:6. V tretej tretine Stupavčania prekonali domáceho brankára až šesťkrát. Konečné skóre 5:12.

ŠK 1. FBC Trenčín : VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava 5:6 pp. (3:2, 1:3, 1:0, 0:1)

Zápas sa od úvodu hral vo vysokom tempe. Trenčania vstúpili do zápasu lepšie a ujali sa trojgólového vedenia. Hurikán však výsledok otočil. V záverečnej tretine Bulko nedal Kalčokovi šancu a bolo vyrovnané. Nasledovalo predĺženie, do ktorého nastupovali Trenčania oslabení, keď bol potrestaný Straka. Hurikán početnú výhodu využil a v predĺžení strelil Purc víťazný gól hosťujúceho tímu.

ATU Košice : ŠK Dragons Ružinov Bratislava 14:3 (6:0, 0:1, 8:2)

Vysoké skóre sa zrodilo v Košiciach. Dragons zaspal prvú tretinu a ATU ľahko nastrielalo šesť gólov. V strednej časti hry Bratislavčania znížili stav na 1:6. V poslednej tretine sa rozbehol gólový kolotoč Košíc. Skórovať dokázali až osem ráz, pričom Dragons prekonal brankára iba dvakrát. ATU Košice vybojovalo na domácej pôde vysoké víťazstvo 14:3.

FbC Mikuláš Prešov : FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 5:7 (3:3, 0:2, 2:2)

Vyrovnaný zápas sa odohral medzi Prešovom a Žilinou. Šance boli na obidvoch stranách. Do šatne sa išlo za stavu 3:3. Rozhodlo sa v druhej tretine, ktorú vyhral Grasshoppers. V poslednej tretine sa pokúsil vyrovnať Prešov, ale Žilina opäť dvakrát skórovala a odniesla si z východu plný bodový zisk.

FBC Predators Sabinov : FBK Tvrdošín 5:6 (1:1, 2:3, 2:2)

Tesné víťazstvo Tvrdošína vo vyrovnanom zápase. Prvá a posledná tretina boli gólovo vyrovnané. Opäť sa rozhodlo v druhej tretine, kde sa Tvrdošínu darilo viac.

FbO Florko Košice : ŠK Slávia SPU DFA Nitra 14:4 (5:3, 4:0, 5:1)

Nitrania vysoko podľahli Florku. Prvá tretina bola relatívne vyrovnaná, do šatne sa išlo za stavu 5:3 pre Košičanov. Druhú tretinu však Nitra nezvládla, keď inkasovala štyri góly. V poslednej časti hry pokračoval tlak Florka. Nitra znížila stav presným zásahom, ale Košice prekonali nitriansku defenzívu päťkrát. Konečný stav zápasu 14:4 v prospech Florka.

zdroj: szfb.sk