Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 23. november 2012 Prečítané: 1090x

dfaNitrianske florbalistky privítali v dvojkole Nemšovú a Pruské. V derby kola  s Nemšovou sa bojovalo o priebežne líderskú pozíciu. Zápas, ale Nitra zvládla vynikajúco a Nemšovú roztrielala 13:4. V druhom zápase to už bolo vyrovnané stretnutie, ktoré hráčky spod Zobora zvládli a priebežne získali prvú priečku.

9.kolo: Slávia SPU DFA Nitra – NTS FK-ZŠ Nemšová  13:4 ( 5-0, 5-1, 3-3 ), Góly Nitra: Janegová 5, Kolesárová 3, Trnková 2,  Fúsková 2, Korcová 1.

Domáce Slávistky proti prvému tímu extraligovej tabuľky z Nemšovej  začali bez rešpektu. Po prvej tretine viedla Nitra 5:0, keď sa dvakrát presadila kapitánka Janegová a Trnková a raz Fúsková. Gólostroj sa opakoval v druhej tretine, keď sa presadila dvomi gólmi Kolesárová, znovu dvakrát Janegová a raz Fúsková. Domácu bránku zamurovala opäť skvelá Svoradová a tak v poslednej tretine dostali príležitosť aj hráčky zo striedačky. Skóre v záverečnej tretine vylepšili Janegová, Korcová a Kolesárová. Konečný výsledok Nitra – Nemšová 13:4.

10.kolo: Slávia SPU DFA Nitra – ŠK 98 Pruské  10:9 ( 5-1, 1-4, 4-3 ) Góly Nitra:  Janegová 3, Kolesárová 2, Trnková 2, Korcová 2, Schildová 1.

V športovej hale SPU sa v nedeľu hral zápas o čelo tabuľky v polovičke základnej časti. Nitrianky síce prehrávali v druhej minúte s Pruským 0:1, ale v tej istej minúte Kolesárová vyrovnala. Do konca tretiny sa ešte strelecky presadili Schildová, Janegová, Trnková a Korcová. V strednej časti hry to boli úradujúce majsterky z Pruského, ktoré prestrieľali Nitrianky a na gól Trnkovej odpovedali štyrmi gólmi v rade. Úvod tretej tretiny začal nerozhodným stavom 6:6 a opäť išli do vedenia hostky. Štyri góly Slávistiek v rade zariadili Kolesárová, dvakrát Janegová a v závere Korcová. Pruské dokázalo v poslednej minúte znížiť na rozdiel jedného gólu, ale Nitrianky si víťazstvo 10:9 udržali a v polovici základnej časti sa usadili na čele Extraligovej tabuľky.

Zostava Nitra: Svoradová, Janegová – C, Trnková, Kolesárová, Pillajová, Kňažková, Korcová, Nagyová, Režná, Štefániková, Fúsková, Bajanová, Lukačovičová, Schildová, Csillagová.