Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Ivana Repatá Kategória: zex
Uverejnené 27. marec 2013 Prečítané: 1410x

ilustrak01Ako každý týždeň, aj tento Vám prinášame vyjadrenia hráčok po zápasoch play-off ženskej extraligy. Prečítajte si, čo povedali o zápasoch Ďuríková, Buková, Mončeková a Hrehušová.

NTS FK-ZŠ Nemšová – FBK Tvrdošín 7:2 (2:0, 1:1, 4:1) - stav série 2:0

Alžbeta Ďuríková (Nemšová)

1.zápas (sobota):
Pomaly ale isto si zvykáme na novú halu. Hru sme museli prispôsobiť ihrisku, čo sa nám začalo vyplácať. Zápas bol vyrovnaný a navzájom sme sa doťahovali. V poslednej tretine sme súperovi odskočili na rozdiel troch gólov, Tvrdošín nemal čo stratiť a otvoril hru, snažil sa uhrať remízu a ísť tak do predĺženia. Tlak Tvrdošína sme zvládli a postrážili si trojgólové vedenie.“

2.zápas (nedeľa):

"Úvod zápasu sme zvládli vynikajúco, keď sme Tvrdošín nepustili do žiadnej väčšej šance a zaslúžene vyhrali prvú tretinu 2:0. Tvrdošín sa rýchlo otriasol. V tretej tretine chcel až príliš niečo so zápasom urobiť, ale nedarilo sa. My sme pridali štyri góly, čo Tvrdošín nakoniec zlomilo. Do Tvrdošína ideme s jasným cieľom vyhrať, a tak krok po kroku dôjsť až do finále. Tvrdošín je jeden z najkvalitnejších tímov. Je rýchly, dobrý na hokejkách a prejsť cez neho až do finále bude veľmi ťažké."

Miriam Buková (Tvrdošín)

"Do prvého zápasu sme išli s tým, že ideme vyhrať. Zápas bol hneď od začiatku veľmi vyrovnaný a góly padali na obidvoch stranách. To aj nasvedčovalo tomu, že o prvej tretine bol stav 3:3. Druhá tretina sa vyvíjala rovnako, stále to bolo vyrovnané, ale ako aj nám, tak aj súperovi sa podarilo dať góly a stav po druhje tretine bol 2:2. Cez prestávku sme si povedali, čo bolo zle, kde sme urobili chyby a chceli sme ich napraviť a vyhrať zápas. Bolo to však veľmi ťažké a súper nás dobre obraňoval. Naopak, my sme urobili chyby v obrane, čo sa nám aj vyplatilo a dostali sme za sebou tri rýchle góly, ktorými nás súper zlomil a nám sa už nepodarilo otočiť."

"V nedeľu sme súperovi nechceli nič darovať a chceli sme si na pôde hostí vybojovať aspoň jeden cenný bod. Zápas sa začal opatrne, oba celky sa báli, že urobia chybu. Po chybách a rýchlych brejkov súpera, bol stav po prvej tretine 2:0. Druhú tretinu sme sa spamätali, prestali sme robiť chyby ako v prvej tretine. Stav po druhej tretine bol 1:1. V tretej tretine sme chceli zabojovať, ukázať čo v nás je a otočiť zápas. Zo začiatku to vyzeralo nádejne, ale po našich opakovaných chybách si nás súper ľahko rozobral. Aj tak sme neprestávali bojovať a snažili sme sa aj pri vysokom náskoku súpera dorovnať stav. Našou najväčšou chybou bolo, že sme vôbec nepremieňali šance a súper mal v niektorých chvíľach aj veľa šťastia. Teraz hráme doma a budeme sa snažiť vyrovnať sériu. Dáme do toho všetko, ukážeme, čo v nás je a pokúsime sa aj postúpiť do finále."

ŠK 98 Pruské – ŠK Slávia SPU DFA Nitra 9:4 (1:3, 1:0, 7:1) - stav série 1:1

Jarmila Mončeková (Pruské)

„Do zápasu s Nitrou sme nastupovali s cieľom vyhrať. Žiaľ, tento cieľ sa nám po individuálnych chybách nepodaril splniť, čo nás veľmi mrzí, pretože Nitra bola veľmi hrateľná. Zápas boli vyrovnaný od začiatku až do konca, takže sa dalo stále na čo pozerať. V priebehu zápasu sa nám podarilo vytvoriť viacero gólových šancí. Neustále doťahovačky a v závere jednogólové manko nás donútili bojovať až do samého konca, o čom svedčí aj konečný výsledok. Chýbali nám rýchle zakončenia, pristupovanie ku hráčkam, často sme súboje aj podceňovali. Prehra samozrejme každú jednu z nás mrzí, ale aspoň nás donútila zamyslieť sa nad tým, čo treba zlepšiť, na čo si dať pozor a dať zo seba všetko v každom ďalšom zápase.“

Ivana Hrehušová (Pruské)

„Nedeľňajší zápas sme chceli jednoznačne vyhrať, aby sme išli do Nitry za stavu 1:1 na zápasy. Prvá tretina sa riadila heslom "Nedáš, dostaneš", avšak v náš neprospech. Hrali sme presilovku, v ktorej sme mali mnoho striel, ktoré neskončili gólovo. Prvú tretinu sme preto prehrali 1:3. V druhej tretine bolo vidieť veľa sľubných akcií, avšak brankárka hostí podržala svoj tím a pustila za svoj chrbát iba jednu strelu. V tretej tretine sa rozbehol náš gólostroj. Dali sme v nej sedem gólov, čo znamenalo pre nás víťazstvo 9:4 a zisk vyrovnávajúceho bodu. Hneď v najbližšom zápase chceme vedenie v sérii strhnúť na svoju stranu!“