Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Ivana Repatá Kategória: zex
Uverejnené 04. apríl 2013 Prečítané: 1177x
Vytlačiť


foto-36-titulkaAj cez Veľkú noc sa hrali semifinálové zápasy ženskej extraligy. Prečítajte si hodnotenie hráčok Alžbety Ďuríkovej z Nemšovej a Klaudie Petrovskej z Pruského.

 

 

 

 

 

3.kolo semifinále (štvrtok 28.3.2013)

FBK Tvrdošín- NTS FK-ZS Nemošová 6:5 (4:2,0:1,2:2), stav série 1:2

 

Alžbeta Ďuríková (Nemšová):

"Do zápasu sme nevstúpili najlepšie, Tvrdošín bol aktívnejší a pri streleckej chuti. Po prestávke sme sa konečne zobudili a začali hrať, no zápas sa nám už nepodarilo vyhrať. Doplatili sme na zbytočné vylúčenia a zlý začiatok."

 

4.kolo semifinálne (piatok 29.3.2013)

FBK Tvrdošín - NTS FK-ZŠ Nemšová 2:8 (1:4,1:3, 0:1) stav série 1:3

 

Alžbeta Ďuríková (Nemšová):
"Po včerajšej prehre sme si nechceli pripustiť žiadne zdramatizovanie série. Dobre sme sa vyspali, vyčistili si hlavy a zabudli na predchádzajúci zápas. Zápas bol od začiatku v našej réžii. Tvrdošín sme nepripustili k nijakým väčším šanciam. Niektoré z nás hrali so sebazaprením po včerajších zraneniach, no dali sme do toho všetko a užívali si postup do finále. Tvrdošín bol kvalitný súper. Výborne nás pripravil na finále, ktoré si zopakujeme opäť s Pruským. V podstate nám bolo jedno, koho do finále dostaneme, ak chceme vyhrať, musíme poraziť kohokoľvek. S Pruským sme odvekí rivali a finále bude určite zaujímavé s početnou diváckou kulisou."

 

5.kolo semifinále (sobota 2.4.2013)

ŠK 98 Pruské- ŠK Slávia SPU DFA Nitra - 7:5 (3:1,1:0,3:4), stav série 3:2

 

Klaudia Petrovská :

"Do tohto zápasu sme nastupovali nabudené a správne motivované, pričom každá jedna hráčka si uvedomovala ako veľmi je pre nás tento zápas dôležitý. Nezačali sme práve najlepšie, keďže sme už po dvoch minútach inkasovali, ale osobne si myslím, že práve tento moment nás nakopol, zlepšili sme hru dopredu a vypracovali si niekoľko gólových šancí, z ktorých pramenili tri góly. Druhá tretina bola poznačená červenou kartou hosťujúcej hráčky, čo sme bohužiaľ nedokázali využiť v náš prospech, a tak bolo do konca zápasu stále všetko otvorené. Do tretej tretiny vstúpili hráčky Nitry odhodlane zabojovať o vytúžené finále, avšak naša zodpovednosť v obrane a efektivita v útoku nás doviedla k vysnívanému víťazstvu a my sa tešíme opäť ďalšej účasti vo finále. Myslím, že Nitra nás potrápila viac ako sme očakávali, a preto si baby určite zaslúžia pochvalu za odvedený výkon. Vo finále nás čaká Nemšová, veľmi silný a stabilný celok, čakajú nás nesmierne náročné zápasy, v ktorých pôjde o všetko. Bude rozhodovať fyzická, ale hlavne psychická vytrvalosť a samozrejme florbalové srdiečko. Nebude to jednoduché, ale verím, že ak zahráme to čo vieme, vytúžený titul máme na dosah."

Najbližšie kolo ZEX