Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 06. apríl 2013 Prečítané: 1480x

Nemsova-pruskeNTS FK-ZŠ Nemšová – ŠK 98 Pruské 6:7 p (0:2, 2:2, 4:2 - 0:1), góly: 40. Ďuríková (Haljaková), 40. Strapková, 48. Izraelová (Sádekcá), 49. Izraelová (Sádecká), 57. Melišová (Strapková), 59. Izraelová (Strapková) – 6. Šponiarová (Dobrodejová), 12. Dobrodejová (Šponiarová), 23. Šponiarová (Šponiarová), 27. Petrovská (Šponiarová), 42. Dobrodejová (Šponiarová), 60. Šponiarová (Petrovská), 68. Hrehušová (Dobrodejová)
NTS FK-ZŠ Nemšová: Hôrková (Oškrdová) – Ďuriková B., Remová, Tydlačková, Melišková, Tokarová, Bobotová, Zderková, Rabšíková, Maradíková, Strapková, Sádecká, Izraelová, Štefulová, Gáliková, Haljaková, Ďuríková V.

ŠK 98 Pruské: Letková (Krištofová) – Šponiarová, Hrehušová, Hlavačová, Dobrodejová L., Dobredejová V., Resková, Mončeková, Bachorcová, Trošková, Florišová, Blašková, Florišová, Šponiarová, Petrovská.

Finále v ženskej extralige odštartovalo svoj prvý zápas. Domáce hráčky však nezačali finálové stretnutie najlepšie a už v 6.minúte inkasovali prvý gól z hokejky Zuzany Šponiarovej. Pruské tak využilo úvodný tlak na strelenie prvého gólu. Domáce sa nevedeli dostať do hernej pohody a po chybe v obrane v 12.minúte opäť inkasovali. Na ďalšie góly sme si museli počkať do druhej tretiny.

Hneď v úvode potiahli akciu sestry Šponiarové a Zuzana posielala Pruské do vedenia už 0:3. O štyri minúty sa skóre opäť menilo a z rýchleho protiútoku Klaudia Petrovská zvyšovala na prekvapujúcich 0:4. Domáce zaskočené vývojom zápasu dokázali skórovať až na koncu druhej časti, keď gólom do šatne Alžbeta Ďuríková otvárala skóre Nemšovej. Zuzana Strapková dokázala v priebehu dvadsať sekúnd skórovať a do prestávky znížila na 2:4.

Pruské nezostalo zaskočené a dve minúty po druhej prestávke peknou strelou Veronika Dobrodejová strieľala piaty gól hosťujúceho celku. Po tomto góle sa pokračovalo v kvalitnom florbale, ktorý sa striedal z jednej stranu na druhú. Od 48.minúty prišiel nečakaný gólový ohňostroj na strane Nemšovej. Veronika Izraelová zavelila do útoku a v priebehu desiatich minút domáce hráčky nielenže vyrovnali, ale dokonca v 59.minúte sa pred hosťujúcou brankárkou najlepšie zorientovala Izraelová, a Nemšová po prvýkrát v zápase viedla. Už to vyzeralo do dokonalý obrat, keď 11 sekúnd pred koncom Michaela Šponiarová dokázala stretnutie vyrovnať. Gólová naháňačka sa v riadnom hracom čase skončila 6:6 a tak muselo nasledovať predĺženie. V ňom mali v úvode viac z hry  domáce hráčky, ale stretnutie sa rozhodlo v 67.minúte, keď Ivana Hrehušová peknou strelou rozhodla o víťazstve Pruského 6:7.

V dramatickom priebehu, keď hostia viedli 0:4 a takmer minútu pred koncom prehrávali 6:5, sa napokon v predĺžení rozhodlo o víťazstve Pruského. Hosťujúce hráčky sa tak ujímajú vedenia vo finálovej série 0:1.