Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 07. apríl 2013 Prečítané: 1544x

Florbal-Nemsova-Pruske-web 005NTS FK-ZŠ Nemšová – ŠK 98 Pruské 6:4 (3:1, 2:1, 1:2) - stav série 1:1, góly:1. Haljaková (Izraelová), 8. Ďuríková (Bobotová), 17. Ďuríková (Izraelová), 29. Rabšíková, 32. Izraelová (Sádecká), 52. Izraelová (Strapková) – 20. Petrovská, 38. Šponiarová (Reseková), 53. Petrovská (Reseková), 60. Hrehušová (Šponiarová)

NTS FK-ZŠ Nemšová: Hôrková (Oškrdová) – Ďuriková B., Remová, Tydlačková, Melišková, Tokarová, Bobotová, Zderková, Rabšíková, Maradíková, Strapková, Sádecká, Izraelová, Štefulová, Gáliková, Haljaková, Ďuríková V.

ŠK 98 Pruské: Letková (Krištofová) – Šponiarová, Hrehušová, Hlavačová, Dobrodejová L., Dobredejová V., Resková, Mončeková, Bachorcová, Trošková, Florišová, Blašková, Florišová, Šponiarová, Petrovská.

Finále v ženskej extralige pokračovalo druhým zápasom. V prvom stretnutí sme videli divokú gólovú prestrelku a tak sa v druhom zápase očakával tiež vyrovnaný florbal. Prekvapenie pre Pruské prišlo zhruba desať sekúnd po úvodnom buly, keď domáce hneď z prvého útoku otvárajú gólové skóre. Nemšová začala celé stretnutie lepšie a bola len otázka času, kedy pridajú ďalší gól. V 8.minúte Viktória Ďuríková z veľkej vzdialenosti zvyšovala už na 2:0. O desať minút bolo už 3:0, keď Alžbeta Ďuríková zakončovala ďalšiu peknú akciu domáceho celku. Pruské sa chytilo sekundu pred koncom prvej časti a strieľalo kontaktný gól.

V druhej tretine však hosťujúce hráčky nenadviazali na gól do šatne a dvakrát v priebehu troch minút inkasovali. Obhajkyne titulu sa chytili opäť až v závere druhej tretiny, keď Zuzana Šponiarová strelou medzi nohy prekonala domácu brankárku Hôrkovú.

V úvode tretej časti mali hráčky Pruského pekné šance, ale z gólu sa tešila Nemšová, keď v 52.minúte Veronika Izraelová peknou strelou zvyšuje už na 6:2. Ani nie o dvadsať sekúnd Pruské po peknej akcii zásluhou Petrovskej znižovalo na rozdiel troch gólov. Hosťujúce hráčky mali možnosť v závere hrať presilovú hru, ale aj napriek snahe sa skóre. V 60.minúte napokon Pruské strieľalo gól, ale na vyrovnanie stavu už bolo neskoro. Nemšová teda stretnutie zvládla a vyhrala 6:4 a vyrovnala finálovú sériu na 1:1.