Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 17. apríl 2013 Prečítané: 1570x
Vytlačiť

Florbal-Finale-Pruske-Nemsova-weeb 019O tom, ako dopadlo minuloročné finále sme už písali, ale teraz Vám prinášame ďalšiu rozšírenú fotogalériu z finálového stretnutia, video zhodnotenie a samozrejme aj radosť domáceho celku.

Oba celky sa vo finále stretli pred troma rokmi a vtedy sa z víťazstva tešila Nemšová. Tentokrát však hráčky Pruského zvládli finálovú sériu vynikajúco a obhájili titul majsteriek Slovenska v ženskej extralige.

„Toto finále sme chceli vyhrať a robili sme všetko pre to aby sa nám to podarilo. Škoda toho prvého domáceho zápasu, čim sme si to aj možno pokazili. Vôbec nám nešla streľba a koncovka. Pohoreli sme v koncovke. Veľmi ma mrzí, že si nás nešťastie vybralo na finále. Pruské nám bol vyrovnaný súper a blahoželáme mu k titulu," reagovala pre oficiálnu zväzovú stránku kapitánka Nemšovej Veronika Izraelová.

Na opačnej strane prevládala radosť a nadšenie, veď obhájiť titul je ťažšie ako ho získať. "Perfektné neuveriteľné pocity, je to moje prvé zlato, na tento moment som čakala 7 rokov, čo hrám florbal, práve preto som prestúpila do ŠK98. Podarilo sa to a som naozaj šťastná. Veľmi nás podržali fanúšikovia, máme určite najlepší fanklub na Slovensku, bol to náš šiesty hráč na ihrisku a za tom patrí veľká vďaka. Určite je čo oslavovať," neskrývala radosť Klaudia Petrovská.

Viac sa dozviete v priložených video príspevkoch.

ROZŠÍRENÁ FOTOGALÉRIA JE TU.

 

 Oslavy domáceho tímu:


zdroj: szfb.sk, video: Marián Janega, Ján Csillag, foto: Ján Csillag, Fazuľka

Najbližšie kolo ZEX